25 січ

Змагання досвідчених стримерів – у п'ятірці найкращих заносів серпня від GamblerKey

05:04 14 вересня 2021 0 411
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Літо принесло чимало сюрпризів. Один із них торкнувся й виграшів досвідчених гравців з СНД. Річ у тім, що місця в п'ятірці найкращих заносів серпня розділили між собою всього двоє стримерів. Про те, хто з опонентів виявився сильнішим, – дізнайтесь із відеоматеріалу від GamblerKey.

Змагання досвідчених стримерів

Влітку у спільноті стримерів СНД вкотре змінився лідер. Місце Danludan, який навесні один за одним зривав мільйонні призи, зайняв Gellemar. Нещодавно цей гравець також регулярно демонстрував виграші, гідні перших місць у всіляких топах. Однак згодом на деякий час припинив грати.

Повернення Gellemar відбулося в липні. Тоді стример зайняв дві з п'яти позицій у топі найкращих заносів місяця, однак першого місця йому досягти не вдалося. Лідером перегонів став Slotviver, який здивував виграшем у понад 3,5 млн рублів.

Боротьба між цими гравцями тривала й у серпні. Величезних виграшів, які вони отримали за останній 31 день, вистачило б на повноцінний топ-10. Тому не дивно, що скласти їм гідну конкуренцію не вдалося жодному стримеру.

У черговому відеоматеріалі ми зібрали найбільші виграші від Gellemar і Slotviver, які діставалися їм у серпні. Удача посміхалася гравцям у слотах Razor Shark, Hoarder xSplit, Xpander, San Quentin xWays і Mystery Museum. Вражає факт, що в п'ятірці не знайшлося жодного результату, який був би нижчим за позначку в мільйон рублів.

Про те, хто з цих двох стримерів все ж таки спромігся обійти опонента, ви дізнаєтеся у відеоматеріалі на YouTube-каналі GK_Inspector. Не варто відкладати перегляд, адже побачене не залишить вас байдужими.

Оцініть:

0 (Голосів: 0)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають