20 січ

У березні відбудеться сьома Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv про тренди крипторинку та майбутнє цифрової валюти в Україні

13:41 3 лютого 2021 0 572
0 (Голосів: 0)

Пандемія COVID-19, карантин і необхідність цифрової трансформації всіх сфер діяльності викликали новий сплеск популярності криптовалюти. Останнім часом спостерігається стрімке зростання крипторинку та підвищена увага великих корпорацій до технології блокчейн. За минулий рік у цій сфері з’явилися нові тенденції, які вимагають докладного обговорення.

Зміст:

  Саме тому 25 березня компанія Smile-Expo всьоме проведе Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv! Захід покликаний об’єднати найкращих представників індустрії для обговорення перспектив криптовалюти, можливостей заробітку на цьому ринку та нюансів законодавчого регулювання цифрових активів.

  Навіщо проводиться конференція?

  Крім того, що ринок криптовалюти вже набрав чималі оберти, експерти прогнозують, що у 2021 році він продовжить рости за експонентою. Попит на блокчейн-технологію також підвищується: у ній зацікавлені як державні організації, так і приватні підприємства.

  Поширення токенізації, розвиток децентралізованих фінансових послуг, розроблення законодавчої бази для регулювання обігу цифрових активів створюють широке поле для дискусій. Які тенденції спостерігаються на крипторинку? Наскільки вигідно зараз інвестувати в біткоїн й інші цифрові валюти? Які зміни можуть статися в галузі в разі прийняття в Україні закону про віртуальні активи?

  У всіх цих питаннях можна буде розібратися на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021.

  Що буде в програмі заходу?

  На відвідувачів івенту чекають цікаві та максимально інформативні виступи експертів, демозона з продуктами від провідних компаній і результативний нетворкінг.

  Спікерами стануть провідні фахівці в різних сферах: від успішних бізнесменів і розробників до юристів та аналітиків ринку. У межах конференції вони виступлять зі змістовними доповідями та дадуть відповідь на запитання гостей.

  Експерти розглянуть такі теми:

  • Можливості майнінгу у 2021 році: актуальний стан справ.
  • Екосистема NFT: особливості ринку колекційних токенів.
  • Криптотрейдинг: головні правила, стратегії та перспективи.
  • Майбутнє українського ринку цифрових активів.

  У демозоні заходу зберуться лідери ринку, щоб представити новаторські рішення у сфері інноваційних технологій. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з експонентами та поставити їм запитання про доступну продукцію та послуги.

  Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 корисно відвідати:

  • представникам бізнесу;
  • засновникам IT-стартапів і технологічних компаній;
  • операторам азартних ігор;
  • інвесторам;
  • фінансовим аналітикам;
  • юридичним консультантам;
  • маркетологам;
  • розробникам;
  • криптоентузіастам;
  • всім, хто хоче заробляти завдяки блокчейну чи віртуальним активам.

  На галузевому івенті створять ідеальні умови для заведення нових корисних знайомств, обміну контактами й обговорення потенційного співробітництва.

  Організатором Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 є міжнародна компанія Smile-Expo, яка протягом 15 років проводить у різних країнах світу заходи на тему інновацій.

  Реєстрація на конференцію вже відкрита. Приєднуйтеся до події, щоб дізнатися про майбутнє цифрової валюти в Україні.

  Програма та реєстрація – kiev.bc.events

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають