17 січ

Топ-5 заносів травня за версією GamblerKey: хто зірвав найбільший куш в останньому місяці весни

11:33 4 червня 2021 0 726
0 (Голосів: 0)

Журналісти інформаційного ресурсу Gambler Key підготували третій випуск рубрики про найбільші заноси місяця. У ньому ви дізнаєтеся, хто зі стримерів заробив більше за інших у травні та які слоти принесли їм успіх.

Топ-5 заносів травня за версією GamblerKey: хто зірвав найбільший куш в останньому місяці весни

В останньому місяці весни стримери часто чергували великі заноси в сотні тисяч рублів із невеликими виграшами. Це призвело до того, що у нашому щотижневому рейтингу регулярно стали з'являтися нові обличчя, які вчасно користувалися відсутністю суттєвих досягнень у постійних учасників десятки.

Цього разу у п’ятірці найкращих заносів також обійшлося без стримерів, чиї результати в березні та квітні незмінно займали призові місця. Йдеться про Danludan і Slotviver, які в травні, схоже, вирішили взяти невелику перерву.

Завдяки цьому дорога до п'ятірки відкрилась для нових гравців, які впевнено скористалися своїм шансом і спромоглися вразити результатами. Цього разу серед списку опинилися:

  • Ludosik, чия серія заносів у слоті Battle Maidens: Cleopatra тривала протягом чотирьох тижнів;
  • Alexred, яка на сьогодні залишається єдиною дівчиною з результатами, гідними потрапляння до числа найкращих;
  • MrTwister, для якого останній тиждень травня став вдалим, як ніколи;
  • Degrov, занос якого цього місяця вразив своїм множником.

Кортить дізнатися, хто з цих щасливчиків випередив інших і посів перше місце? А кому вдалося заробити одразу два вражаючі виграші? Запускайте щомісячний топ-5 заносів від стримерів на YouTube-каналі Gambling Inspector, і ви своїми очима побачите досягнення досвідчених гравців у травні.

Оцініть:

0 (Голосів: 0)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають