25 січ

Топ-10 заносів від стримерів з 30 липня по 5 серпня

15:41 6 серпня 2021 0 473
Автор: Татьяна Шинкаренко
0 (Голосів: 0)

Цього тижня у рейтингу найкращих заносів від стримерів відбулося безпрецедентне явище: чотири досвідчені гравці розділили місця в десятці, дозволивши потрапити до неї лише одному новачкові. Основна боротьба розгорнулася між постійними учасниками топу Gellemar, Slotviver і Cobrik. На трьох вони заробили п'ять виграшів, кожен понад мільйон рублів. У матеріалі GamblerKey ми розповімо, кому вдалося вийти переможцем із цієї запеклої сутички.

Топ-10 заносів від стримерів з 30 липня по 5 серпня
Зміст:

  10. Cobrik в ігровому автоматі Beat the Beast Kraken's Lair

  Після тривалого періоду затишшя Cobrik помітно активізувався й цього тижня зірвав одразу три великі виграші. Звичайно, проти інших результатів гравця виплата, яка дісталася йому в слоті Beat the Beast Kraken's Lair, може здатися незначною. Однак саме їй випала честь відкрити наш рейтинг.

  Під час гри на 150 рублів Cobrik зловив на барабанах три золоті символи Кракена. Це найцінніше зображення в автоматі, яке одночасно виступає вайлдом і скаттером. Завдяки такій удачі всього один спін додав до балансу стримера суму в 150 750 рублів. Однак це був не кінець. Декілька менших виграшних комбінацій збільшили загальну виплату. Завдяки бонусу її розміри перевищили ставку в 1082 рази та досягли 162 300 рублів.

  9. Пузанич в ігровому автоматі San Quentin xWays

  Єдиним новачком, якому знайшлося місце в рейтингу став Пузанич. Варто сказати, що цей стример давно займається трансляцією гри у відеослоти, проте виграш, гідний потрапити до десятки найкращих, дістався йому вперше.

  Фортуна посміхнулася гравцеві в слоті San Quentin xWays від студії Nolimit City. Стартувавши зі ставкою 20 рублів, стример зумів додати до цієї суми неймовірний множник ×12 117. На це вплинув бонусний раунд, за який Пузанич виклав 40 000 рублів. На щастя, ризик гравця виявився повністю виправданим, адже після 10 фриспінів на його балансі з'явилася сума 242 349 рублів.

  8. Mazik в ігровому автоматі The Dog House Megaways

  У липні Mazik значно поліпшив свої результати та регулярно став з'являтися серед учасників нашого рейтингу. Поки його максимум – це третє місце на минулому тижні. Однак стример володіє чималим досвідом, щоб незабаром спробувати застрибнути на вершину.

  Виграш дістався Mazik у слоті The Dog House Megaways від Pragmatic Play, який досі не втратив популярності. Граючи на 385 рублів, стример зловив три скаттер-символи, які відкрили йому дорогу до раунду з 12 безкоштовних обертань. Під час бонуски його головним завданням було зафіксувати на барабанах якомога більше вайлд-символів із множниками, які суттєво впливають на виплати. Це випробування виявилося стримеру під силу. Спеціальні зображення з множниками ×2 та ×3 з'явилися на семи осередках, що принесло Mazik виплату в 382 632 рублі. Такий результат перевищив ставку в 1000 разів.

  7. Mazik в ігровому автоматі Iron Bank

  Більш значна виплата дісталася Mazik у слоті Iron Bank. Однак цього разу його ставка теж була вищою – 400 рублів на спін. Стример довго розмірковував, у якій із трьох бонусних функцій йому варто спробувати удачу. В результаті його вибір упав на раунд Expanding Wilds, який пройшов досить яскраво.

  Mazik впевнено обертав барабани, збираючи вайлд-символи та збільшуючи розміри чотирьох множників виплат. До кінця бонусу розміри мультиплікаторів досягли ×5, 6, × 5 та ×7. Завдяки цьому стримеру дісталася виплата, у 1058 разів більша від ставки, а саме 423 240 рублів.

  6. Cobrik в ігровому автоматі Xpander

  Найбільшою шестизначною виплатою цього тижня може похизуватися Cobrik, який відмінно провів ігрову сесію в слоті Xpander від Hacksaw Gaming. Вихід цього автомата відбувся лише декілька тижнів тому, проте він вже встиг завоювати безліч позитивних відгуків від гемблерів.

  Яскравій реакції аудиторії на слот Xpander не варто дивуватися, і результат Cobrik – чудове тому підтвердження. За ставки 150 рублів стример заробив право на участь у раунді фриспінів, під час якого йому випав мультиплікатор ×128 до виплат. Результатом успішного раунду стала виплата розміром 700 110 рублів – у 4667 разів вища від ставки.

  5. Cobrik в ігровому автоматі Joker Troupe

  Однак навіть виграш у 700 110 рублів не став межею для Cobrik. В ігровому автоматі Joker Troupe від Push Gaming результат стримера перевершив позначку в мільйон рублів.

  Це сталося в момент, коли ставка на спін становила 187 рублів. Cobrik зловив на барабанах три скаттер-символи, які активували раунд із шести безкоштовних обертань. Щоб збільшити шанси на виграш, стримеру потрібно було формувати комбінації з символами червоних джокерів, які впливали на ігровий лічильник і підвищували рівні. Cobrik чудово впорався з цим завданням і до кінця бонусної гри заробив множник ×7018 до ставки. Підсумковий виграш склав 1 316 081 рубль. Такий результат на 200 000 рублів перевищив виплату, яка тиждень тому принесла стримеру першу позицію в нашому рейтингу. Однак цього разу через високу конкуренцію йому довелося задовольнятися лише п'ятим місцем.

  4. Slotviver в ігровому автоматі The Hand of Midas

  Після невеликої перерви Slotviver повернувся до нашого рейтингу. Як і попереднім учасникам, йому вдалося заробити одразу дві великі виплати. Стример відомий своєю любов'ю до гри з високими бетами, тому в слоті The Hand of Midas він обертав барабани на 1120 рублів.

  Під час раунду безкоштовних обертань Slotviver довго чекав на виплату, яка виявилася б для нього прийнятною. Нарешті цей момент настав. На барабанах поступово закріплювалися вайлд-символи, які впливали на загальний множник до виплат. Перш ніж раунд завершився, вони опинилися на 12 осередках барабанів. Це дало змогу стримеру заробити множник ×1262 до ставки, який зробив його щасливим власником 1 414 168 рублів.

  3. Slotviver в ігровому автоматі Razor Shark

  Не менш дивовижний виграш дістався Slotviver в ігровому автоматі Razor Shark від Push Gaming. Стримеру не довелося докладати для цього особливих зусиль, адже на виплату вплинула золота монета з множником ×1000. Вона випала в ході звичайних обертань барабанів зі ставкою 1500 рублів. Результатом став виграш у 1 506 000 рублів.

  2. Gellemar в ігровому автоматі xWays Hoarder xSplit

  Gellemar не збавляє обертів після свого тріумфального повернення. Цього тижня він знову випередив конкурентів і зайняв найвищі позиції рейтингу. Цікаво, що обидва виграші дісталися стримеру в слотах від студії Nolimit City.

  Почнемо з результату в автоматі xWays Hoarder xSplit, який нещодавно вже встиг порадувати Gellemar виграшем у понад мільйон рублів. Попри те що цього разу ставка стримера була набагато нижчою – 280 рублів, сума його виплати перевищила попереднє досягнення. Під час раунду безкоштовних обертань, який обійшовся Gellemar у 217 560 рублів, він кілька разів додавав до комбінацій мультиплікатори ×648 та ×792. Зрештою до балансу досвідченого гравця додалось 1 629 600 рублів – у 5820 разів більше ставки.

  1. Gellemar в ігровому автоматі San Quentin xWays

  Вкотре найбільша виплата тижня дістається гравцеві, який наважився випробувати удачу в слоті San Quentin xWays. Цим щасливчиком став Gellemar. Граючи на 120 рублів, він ризикнув витратити 240 000 рублів на раунд Lockdown Spins.

  Бонусна гра довго не приносила стримеру бажаного результату. Після десяти безкоштовних обертань на його балансі було всього лише 280 000 рублів. Однак ще чотири фриспіни дозволили йому зітхнути з полегшенням. Кожен із символів Jumping Wilds отримав великий мультиплікатор. Це вплинуло на формування кількох дорогих комбінацій, які додали до його ставки величезний множник ×28 024. Підсумкова виплата досягла 3 362 904 рублів і заслужено опинилася на першому місці.

  Стример

   

  Слот

  Ставка, рублів

  Множник

  Виграш, рублів

  Місце

  Gellemar

  San Quentin xWays

  120

  ×28 024

  3 362 904

  1

  Gellemar

  xWays Hoarder xSplit

  280

  ×5820

  1 629 600

  2

  Slotviver

  Razor Shark

  1500

  ×1000

  1 506 000

  3

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають