25 січ

Топ-10 заносів від стримерів 6-12 серпня

07:01 16 серпня 2021 0 391
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Після низки неймовірних заносів минулого тижня стримери дещо остудили запал і загалом обмежилися виграшами в сотні тисяч рублів. Однак без мільйонних заносів також не обійшлося. У щотижневому матеріалі від журналістів GamblerKey ви дізнаєтеся, хто цього разу увійшов до переліку щасливчиків.

Топ-10 заносів від стримерів 6-12 серпня
Зміст:

  10. Klever в ігровому автоматі CherryPop

  Почати варто з виграшу Klever, для якого це друга поява в рейтингу найкращих. Грати стример вирішив у яскравому слоті CherryPop від студії Yggdrasil.

  Обертаючи барабани на 100 рублів, Klever терпляче чекав випадіння бонусної функції. Незабаром йому вдалося домогтися свого і заробити п'ять фриспінів із прогресивним множником. Завдяки механіці каскадного випадіння символів стример формував по кілька виграшних комбінацій за обертання. До кінця раунду розміри множника виплат досягли ×40, що позитивно позначилося на загальному заносі. Його розміри досягли ×1424 ставок і склали 142 470 рублів.

  9. Ludochudo в ігровому автоматі xWays Hoarder xSplit

  Ludochudo все рідше та рідше демонструє результати, гідні потрапляння до десятки найкращих. Проте цього тижня йому вдалося заробити непогану виплату в ігровому автоматі xWays Hoarder xSplit від студії Nolimit City.

  Стример довго розмірковував, за якої ставки йому варто купувати бонусний раунд. У підсумку він зупинився на 18 гривнях і витратив на функцію 7 Raider Spins 13 986 гривень. Під час раунду йому декілька разів вдавалося заповнювати три середні барабани цінними зображеннями з множниками, які вступали в комбінації з іншими символами та збільшували виплати. Настільки успішна гра вилилася у великий занос, розміри якого перевищили ставку в 3052 рази та склали 54 936 гривень. У перерахуванні виграш Ludochudo дорівнює 150 995 рублям.

  8. Mazik в ігровому автоматі Nitropolis 2

  Mazik повторив досягнення минулого тижня та спромігся закріпитися на сьомій і восьмій позиції рейтингу. Обидві виплати дісталися стримеру в ігровому автоматі Nitropolis 2 від ELK Studios.

  Занос, гідний восьмого місця, прийшов до Mazik під час раунду з десяти безкоштовних обертань. Уже після першого спіну кількість барабанів виросла вдвічі, що значно збільшило шанси на виграш. Завдяки вдалому збігу обставин стример формував виграшні комбінації після кожного обертання. Перш ніж гра завершилась, його баланс зріс на суму в 195 949 рублів. Такий результат виявився в 1956 разів вищим за ставку 100 рублів.

  7. Mazik в ігровому автоматі Nitropolis 2

  Другу виплату Mazik заробив за таких же умов. Його ставка знову складала 100 рублів, а вдалим для гемблера став раунд із десяти безкоштовних обертань. Однак тепер виграшні комбінації формувалися трохи частіше. Це дало змогу стримеру виграти суму, в 2011 разів більшу від ставки, а саме 201 120 рублів.

  6. Zernovka в ігровому автоматі Razor Shark

  Zernovka чудово знає бонусні можливості ігрового автомата Razor Shark. Стримеру вдавалося заробляти в грі великі виграші як під час раунду безкоштовних обертань, так і завдяки монетам з множниками ×1000 та ×2500 до ставки.

  Цього тижня вдалим для гемблера знову став раунд фриспінів із прогресивним множником під назвою «Бонус акули». Функція активувалася, коли ставка Zernovka становила 200 рублів. Під час фриспінів розміри прогресивного множника досягли ×7 до виплат. Для слота Razor Shark – це не надто велика цифра, однак навіть вона дала змогу стримеру заробити виплату, в 1090 разів вищу за ставку. Загальний виграш Zernovka склав 218 080 рублів.

  5. Klever в ігровому автоматі What The Fox! Megaways

  Ще одним автоматом, який цього тижня приніс удачу Klever, став What The Fox! Megaways від студії Red Tiger. Гра, вихід якої відбувся в квітні, є однією з найголовніших новинок року від популярного провайдера.

  Під час гри зі ставкою 100 рублів стример зловив на барабанах три вайлд-символи з множниками ×3 кожен. Ця комбінація значно вплинула на підсумковий виграш. Його розміри досягли 220 940 рублів – в 2209 разів більше ставки.

  4. KLP в ігровому автоматі The Dog House Megaways

  Цього тижня KLP зробив чудову заявку на повернення до числа найуспішніших стримерів. Він впіймав дві великі виплати в популярних слотах і завдяки цьому розташувався на високих позиціях рейтингу.

  Перший виграш відвідав гравця в ігровому автоматі The Dog House Megaways від Pragmatic Play. Під час гри на 385 рублів стример зловив три скаттер-символи, які дали йому змогу взяти участь у раунді з 15 безкоштовних обертань. У бонусці на ігровому полі поступово стали закріплюватися вайлд-символи з мультиплікаторами ×2 та ×3. Перш ніж раунд завершився, їхня кількість досягла семи. Завдяки цьому ставка KLP отримала множник ×1198, а виплата досягла 461 307 рублів.

  3. KLP в ігровому автоматі Dinopolis

  Третє місце KLP зайняв завдяки дивовижній виплаті в слоті Dinopolis від Push Gaming, який міцно закріпився серед найкращих ігор 2021 року.

  Ставка стримера становила 100 рублів, коли на барабанах випали скаттер-символи, які активували раунд безкоштовних обертань. Стартові умови бонусу виявилися досить вигідними. KLP отримав вісім фриспінів, а на третій барабан поширився вайлд-символ із множником ×2. Дуже швидко гемблеру вдалося підвищити рівень і покрити вайлд-символом ще одну котушку. Надалі все складалось тільки краще. Виграшні комбінації формувалися одна за одною, а бонус досяг четвертого рівня. У результаті KLP став щасливим володарем 825 550 рублів – ×8255 ставок.

  2. Slotviver в ігровому автоматі Juicy Fruits

  Відомий хайролер Slotviver вкотре без особливих складнощів заробив виграш у понад мільйон рублів. Зробити це йому вдалося в новинці від Pragmatic Play – слоті Juicy Fruits 2.

  Ставка стримера становила 1012,5 рублів, коли на барабанах випали три скаттер-символи. Бонусний раунд складався з шести обертань, але під час гри це число збільшилося до 14. Дуже швидко на ігровому полі з'явився вайлд-символ. З кожним обертанням він збільшувався в розмірах, а до кінця раунду поширився на 16 осередків. Результатом гри стала виплата в 1 427 989 рублів, яка у 1411 разів перевищила ставку.

  1. Gellemar в ігровому автоматі Xpander

  Лідером нашого рейтингу вже вкотре став Gellemar. Він знову продемонстрував свою перевагу над іншими стримерами з СНД завдяки заносу у понад мільйон рублів у слоті Xpander від Hacksaw Gaming.  

  Gellemar обертав барабани з величезною ставкою в 5000 рублів. Однак для покупки бонусного раунду він зменшив цю суму до 1250 рублів. Навіть за такого бету вартість додаткової гри становила 161 250 рублів, що більше, ніж виграші деяких учасників нашого топу. Однак Gellemar був цілковито впевнений у своїх силах і під час бонусу продемонстрував свою майстерність. Кілька разів він отримував множники ×128 до виграшних комбінацій, що значно впливало на загальний результат. А до кінця гри на балансі стримера з'явилася сума, в 1364 рази більша за ставку. Її розміри досягнули 1 706 000 рублів.

   

  Стример

  Слот Ставка, рублів Множник Виграш, рублів Місце
  Gellemar Xpander 1250 ×1364 1 706 000 1
  Slotviver Juicy Fruits 1012,5 ×1411 1 427 989 2
  KLP Dinopolis 100 ×8255 825 550 3

   

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають