25 січ

Топ-10 заносів від стримерів 20-26 серпня

12:01 27 серпня 2021 0 475
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)
Топ-10 заносів від стримерів 20-26 серпня
Зміст:

  Як показує практика, досвідчені стримери після великих виграшів воліють відпочити та сповна насолодитися заробленими призами. Завдяки цьому молоді гравці отримують чудовий шанс здивувати своїми результатами. Саме така ситуація склалася цього тижня. У десятці не виявилося жодного лідера попередніх топів, а перші позиції і зовсім дісталися дебютантам.

  10. Buratino Gambler в ігровому автоматі The Dog House Megaways

  Виграші в ігровому автоматі The Dog House Megaways стали для Buratino Gambler звичним явищем. Ось уже другий тиждень поспіль слот від студії Pragmatic Play допомагає стримеру зайняти одну з позицій у рейтингу найкращих.

  Цього разу йому не довелося витрачати гроші на покупку раунду безкоштовних обертань із липкими вайлд-символами, оскільки бонус був активований після випадіння трьох скаттер-символів. У цей момент ставка Buratino Gambler становила 160 рублів. Стример спромігся закріпити на ігровому полі п'ять вайлд-символів із множниками ×2 та один – із ×3. Завдяки цьому виграш за підсумками бонусної функції перевищив ставку в 1036 разів і досяг 165 776 рублів.

  9. Dmcjordan в ігровому автоматі Beat the Beast Quetzalcoatl's Trial

  Dmcjordan повернувся до низки найкращих стримерів тижня після тривалої перерви. У цьому йому допоміг виграш в ігровому автоматі зі складною назвою Beat the Beast Quetzalcoatl's Trial від студії Thunderkick.

  Вдалим для стримера став раунд із десяти безкоштовних обертань, який був активований після того, як на барабанах випало три скаттер-символи. Під час гри Dmcjordan кілька разів накопичував необхідну кількість вайлд-символів і збільшував загальну кількість фриспінів. Завдяки цьому ймовірність великого виграшу значно зростала. Перш ніж бонус завершився, стример заповнив 13 із 15 осередків спеціальними зображеннями. Це вплинуло на загальну суму виграшу, яка у 1128 разів перевищила ставку 150 рублів і досягла 169 275 рублів.

  8. Mazik в ігровому автоматі Nitropolis 2

  Ігровий автомат Nitropolis 2 міцно закріпився в переліку улюблених ігор стримера Mazik. Уже три тижні поспіль гравець потрапляє до десятки найкращих завдяки заносам у цій грі.

  Обертаючи барабани зі ставкою 60 рублів, стример не пошкодував витратити 50 000 рублів на покупку раунду з 15 безкоштовних обертань. Проте на те, щоб отримати користь із бонусної гри, пішло доволі багато часу. Стримеру довелося спустити 12 фриспінів, перш ніж витрати на раунд були компенсовані. На щастя, останнє обертання також не пройшли безслідно. Mazik сформував декілька виграшних комбінацій і заробив виплату в 192 000 рублів.

  7. Ludosik в ігровому автоматі Booty Bay

  За виграшами Ludosik особливо цікаво спостерігати, оскільки він вважає за краще обертати барабани в не найочевидніших слотах. Так, наприклад, кілька місяців тому стример відзначився чотирма великими виграшами у слоті Battle Maidens: Cleopatra, який більше нікому не приносив таких результатів.

  Цього тижня Ludosik вдалося виграти одразу дві суми, гідні потрапляння до нашого рейтингу. Почати варто з заносу у слоті Booty Bay від студії Push Gaming. У цій грі з'являється характерна для проєктів розробника монета з множником ×1000. Однак отримати її набагато складніше, ніж у слотах Razor Shark і Dinopolis. Спочатку на барабанах випадає символ сувою, на якому зображено шість бонусних символів. Кожен із них приносить приз за повторної появи. Це можуть бути множники до виплат, безкоштовні обертання або заповітна монета з мультиплікатором ×1000. Гравцеві варто визначитись, яке заохочення він хоче отримати, після чого на сувої випадає шість нових зображень. Якщо серед них з'явиться символ, обраний гемблером, його буде додано до балансу. Саме так Ludosik заробив свою виплату. Йому вдалося двічі поспіль зловити монету з мультиплікатором ×1000 і за ставки 200 рублів заробити 200 000 рублів.

  6. Zernovka в ігровому автоматі Dinopolis

  А ось Zernovka не довелося надто напружуватися. Стримера вже пора називати мисливцем за монетами, оскільки йому неодноразово вдавалося впіймати цей символ із множником ×1000 в слотах Razor Shark і Dinopolis. Так сталося й цього разу. Ставка Zernovka також становила 200 рублів, однак виграшна комбінація, яка випала поруч із монетою, принесла на його баланс більшу суму, ніж отримав Ludosik. Розміри виплати досягли 200 400 рублів.

  5. Mazik в ігровому автоматі Dinopolis

  Третя золота монета з множником ×1000 цього тижня дісталася Mazik. Як і попередні учасники рейтингу, стример обертав барабани зі ставкою 200 рублів. Однак його виграшна комбінація виявилася ціннішою. На барабанах також з'явилися монети з мультиплікаторами ×1000 та ×5, що визначило остаточний множник до ставки – ×1105. Виграш стримера лише за одне обертання становив 221 000 рублів.

  4. MaliBoo в ігровому автоматі TikiPop

  Останнім часом у кожному рейтингу найкращих знаходиться місце як мінімум для однієї дівчини-стримера. Цей тиждень також не відрізнявся від попередніх. Заробити високе місце в десятці вдалося MaliBoo.

  Стримерка грала в слот TikiPop від студії Avatar UX, яка стрімко набирає популярність. Зі ставкою 250 рублів вона впіймала на барабанах три скаттер-символи, які активували раунд із семи безкоштовних обертань. Завдяки кластерному випадінню символів кожен спін приносив дівчині одразу декілька виграшних комбінацій. Деякі з них були незначними, інші – досить великими. Посилював виплати за комбінації прогресивний множник, розміри якого до кінця раунду досягли ×26. У результаті MaliBoo заробила 297 325 рублів – в 1189 разів більше ставки.

  3. Ludosik в ігровому автоматі Toshi Video Club

  Ще одна велика виплата дісталася Ludosik в одному з останніх слотів студії Hacksaw Gaming – Toshi Video Club, який виконаний у японській тематиці.

  Стример заробив раунд із 10 безкоштовних обертань у момент, коли його ставка становила 400 рублів. Під час бонусної гри стример нечасто формував виграшні комбінації, однак, коли йому все ж таки вдавалося отримувати виплати, вони збільшувалися завдяки мультиплікатору ×153. У результаті розміри заносу виявилися у 1062 рази вищими від ставки та досягли 424 800 рублів.

  2. Фен Лудік у слоті Mystery Museum

  Переходимо до лідерів нашого рейтингу. Одним із них несподівано став Фен Лудік, який раніше не демонстрував результатів, гідних попадання до десятки. Він спромігся заробити великий виграш у слоті Mystery Museum від Push Gaming.

  Під час гри на 100 рублів стример впіймав на барабанах три вайлд-символи, які запустили раунд із восьми безкоштовних обертань. Уже перші декілька спінів обернулися для нього великими виплатами. Надалі йому продовжувала супроводжувати удача. Стример декілька разів заповнював барабани цінними зображеннями, в тому числі й символом фараона, який володіє найбільшим номіналом у грі. Завдяки цьому за результатами бонусного раунду Фен Лудік заробив виплату, в 5117 разів більшу за ставку 100 рублів. Її розміри досягли 511 740 рублів.

  1. Bordyuga в ігровому автоматі Mystery Museum

  Слот Mystery Museum недарма користується особливою любов'ю у стримерів. Досвідчені гравці неодноразово виявлялися на першому місці нашого списку завдяки заносам у цій грі. Цього разу автомат нагородив мільйонною виплатою дебютанта десятки найкращих – стримера Bordyuga.

  Удача також відвідала гемблера під час раунду з восьми безкоштовних обертань. У цей момент його ставка становила 200 рублів. До останнього здавалося, що бонус не принесе Bordyuga великий виграш. Однак після сьомого фриспіну барабани заповнилися символами фараона. Саме ця комбінація вплинула на підсумкову виплату. Її розміри перевищили ставку в 5120 разів і досягнули 1 024 040 рублів.

  Стример

  Слот Ставка, рублів Множник Виграш, рублів Місце
  Bordyuga Mystery Museum 200 ×5120 1 024 040 1
  Фен Лудік Mystery Museum 100 ×5117 511 740 2
  Ludosik Toshi Video Club 400 ×1062 424 800 3

   

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають