21 жовт

Топ-10 заносів від стримерів 18-24 червня

08:28 25 червня 2021 0 391
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

У червні жоден тиждень не обходився без заносів на суми понад мільйон рублів. Приємна тенденція продовжилася й цього разу. Переможець нашого рейтингу довго йшов до такого результату й нарешті домігся бажаного. Інші стримери також порадували гідними виграшами. Детальніше про найкращі заноси тижня – в матеріалі GamblerKey.

Топ-10 заносів від стримерів 18-24 червня
Зміст:

  Djoker Pro в ігровому автоматі Nitropolis

  Djoker Pro – це досвідчений стример, який відомий завдяки емоційним реакціям навіть на незначні заноси. Однак по-справжньому великі виграші дістаються йому нечасто, тому до цього він лише одного разу з'являвся в нашому списку.

  Нарешті, удача посміхнулася стримеру, і він зумів заробити велику суму в слоті Nitropolis від ELK Studios. Граючи на 60 рублів, Djoker Pro придбав найдорожчий бонусний раунд, вартість якого склала 30 000 рублів. Однак ризик виявився не даремним. Обертання додавали до його балансу великі суми, загальний розмір яких в кінці додаткової гри досяг 132 480 рублів. Такий результат виявився у 2208 разів вищим, ніж ставка.

  MRSLOTSHUNTER в ігровому автоматі Book of Doom

  Шаміль MRSLOTSHUNTER регулярно повертається до трансляцій ігрового процесу у відеослоти. Однак найчастіше він грає на невеликі суми й через це не може конкурувати з постійними учасниками нашого рейтингу.

  Цього тижня стример вирішив не розмінюватися на дрібниці й встановив бет 100 рублів на обертання у слоті Book of Doom від Belatra Games. Завдяки випадінню трьох скаттер-символів Шаміль спромігся запустити раунд фриспінів, який пройшов дуже вдало. Найбільша виплата дісталася гравцеві, після того як на чотири барабани поширилися вайлд-символи. Після цього він заробив ще декілька менших виграшів, а наприкінці раунду додав до балансу 136 300 рублів. Занос перевищив ставку у 1363 рази.

  Enigmoo в ігровому автоматі Gates of Olympus

  Цього тижня до нашого рейтингу потрапило одразу два максимальних виграші в ігровому автоматі Gates of Olympus. Перший на черзі Enigmoo, який у грі від Pragmatic Play обертав барабани зі ставкою 32 рублі.

  Занос дістався молодому стримеру завдяки покупці раунду безкоштовних обертань вартістю 3200 рублів. Уже після перших фриспінів на барабанах стали з'являтися великі мультиплікатори: ×100, ×250 і навіть ×500. Це значно впливало на виграші гравця, додаючи до його балансу великі суми. Раунд пройшов настільки вдало, що Enigmoo спромігся зірвати найбільший приз гри – ×5000 ставок. З огляду на бет стримера розміри його виплати досягли 160 000 рублів.

  LudoЛось Топ? в ігровому автоматі Cubes 2

  LudoЛось Топ? – це досить популярний стример, який цього тижня спромігся заробити один із найбільших для себе виграшів у слоті Cubes 2 від Hacksaw Gaming.

  У цій грі гемблер пішов шляхом, який ми вже могли бачити у виконанні інших стримерів. За ставки 40 рублів він витратив 4360 рублів на купівлю функції Multi Color. За умовами цієї гри, найціннішими кубиками стали жовті, зелені та бірюзові, а прогресивний множник починався з ×11. Коли усі безкоштовні обертання були витрачені, на барабанах виявилося багато зображень потрібних кольорів, а мультиплікаторів стало три: ×13, ×27, ×27. Завдяки цьому до ставки LudoЛось Топ? додалася сума, більша у 5059 разів, а саме 202 396 рублів.

  Buratino Gambler в ігровому автоматі Iron Bank

  Buratino Gambler рідко обирає для гри популярний автомат Iron Bank. Проте великі заноси в цьому слоті від інших учасників десятки не пройшли повз стримера, й цього тижня він також вирішив випробувати удачу в грі від Relax Gaming.

  Під час обертання барабанів ставка Buratino Gambler становила 225 рублів. З таким бетом він придбав бонусний раунд Mystery Symbol, вартість якого досягла 22 500 рублів. За умовами гри, найціннішим символом стала десятка. Однак найбільша виплата дісталася стримеру після того, як на барабанах з'явилося безліч зображень пляшки з ромом. Завдяки цьому ставка Buratino Gambler отримала множник ×1296, а загальний виграш склав 291 667 рублів.

  KLP в ігровому автоматі Iron Bank

  А ось KLP не з чуток знайомий з автоматом Iron Bank. Стримеру вже вдавалося зривати в цьому слоті банк, який дозволив йому досягти першого місця в нашому списку.

  Цього тижня йому також скорилася гідна виплата. За ставки 50 рублів KLP купив бонусну функцію Expanding Wilds, яку учасники нашого рейтингу обирають рідко. Її вартість досягла 5000 рублів. Уже після першого обертання на один із барабанів поширився вайлд-символ із прогресивним множником. Незабаром до нього додався ще один замінник, а розміри мультиплікаторів досягли ×16 та ×17. Завдяки настільки успішній грі стримеру дістався виграш, у 6019 разів вищий від ставки, а саме 300 950 рублів.

  Трепутін в ігровому автоматі Gates of Olympus

  Ще один максимальний занос в ігровому автоматі Gates of Olympus дістався Трепутіну. Стример обертав барабани зі ставкою 64 рублі й витратив 6400 рублів на покупку раунду безкоштовних обертань, який виявився неймовірно вдалим.

  Уже перший фриспін приніс стримеру множник ×250 до виплат і виграш у 12 240 рублів. Надалі результати Трепутіна лише покращувалися. До кінця раунду розміри мультиплікатора досягли ×673, що подарувало йому максимальну виплату – ×5000 ставок. Загальний занос стримера досяг 320 000 рублів.

  Zernovka в ігровому автоматі Mystery Museum

  Zernovka продовжує заробляти великі виграші, проте поки їхніх розмірів недостатньо, щоб піднятися вище третього місця у рейтингу. Цього разу удача посміхнулася стримеру в ігровому автоматі Mystery Museum від Push Gaming.

  Під час гри на 150 рублів Zernovka поширив на всі барабани символи стародавнього глека, який володіє високим номіналом. Вдалим виявився і наступний спін. На ігровому полі з'явилося три вайлд-символи та два зображення фараона, що не тільки принесло йому великий виграш, але й подарувало 12 безкоштовних обертань. Раунд також пройшов для Zernovka дуже вдало. Він спромігся поширити символи фараона на п'ять барабанів і зірвати виграш у 778 110 рублів, що перевищило ставку в 5187 разів

  Slotviver в ігровому автоматі Wild West Gold

  Як і Zernovka, Slotviver не може досягти першого місця навіть попри величезні виграші. Досвідченому стримеру не допомогла відсутність Danludan, який вже кілька разів його випереджав.

  Цього тижня Slotviver заробив занос в ігровому автоматі Wild West Gold від Pragmatic Play. Він скористався останньою можливістю збільшити ігровий баланс, оскільки до моменту запуску фриспінів у нього залишалося всього 735 рублів, 700 з яких стример і поставив. Під час раунду безкоштовних обертань на барабанах зафіксувалося п'ять вайлд-символів із множниками ×2 та один із множником ×3. Вони вступали в комбінації з іншими зображеннями та суттєво збільшували виграші. Внаслідок цього Slotviver заробив в 1359 разів більше ставки, а саме 951 510 рублів.

  Degrov в ігровому автоматі Gonzo's Quest Megaways

  Лідером щотижневого списку найкращих заносів від стримерів вперше став Degrov, який поки що залишив гру в Dead or Alive 2 і випробував удачу в Gonzo's Quest Megaways.

  Легендарний автомат від Red Tiger приніс гравцеві величезний прибуток під час раунду з дев'яти безкоштовних обертань. Ба більше, суттєво вплинув на виплату лише один спін, під час якого на барабани без перерви випадали каскади з великими виграшними комбінаціями. Разом з іншими, менш значними виплатами занос Degrov перевищив ставку 550 рублів у 3057 разів і склав 1 681 515 рублів.

  Стример

  Слот Ставка Множник Виграш Місце
  Degrov Gonzo’s Quest Megaways 550 рублів ×3057 1 681 515 рублів 1-ше
  Slotviver Wild West Gold 750 рублів ×1359 951 510 рублів 2-ге
  Zernovka Mystery Museum 150 рублів ×5187 778 110 рублів 3-тє

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають