22 жовт

Топ-10 заносів від стримерів 1-15 вересня

13:33 16 вересня 2021 0 179
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Рубрика про найкращі виграші стримерів з СНД зазнала невеликих змін. Тепер до нашої добірки потрапляють заноси, які діставалися гравцям протягом двох тижнів. Тому кількість дивовижних результатів суттєво зросла. За підсумками першої половини вересня в десятці опинилося кілька несподіваних імен. Про те, кому з них вдалося продемонструвати найкращий результат, – читайте в матеріалі GamblerKey.

Топ-10 заносів від стримерів 1-15 вересня
Зміст:

  10. Везунчики в ігровому автоматі Cubes 2

  Заноси Везунчиків рідко опиняються поза десяткою найкращих. Досвідчені стримери знають, як вигравати великі суми, тому перша половина вересня не могла пройти для них безслідно. Попри те що розмірів виплати виявилося достатньо лише для десятої позиції, її не варто недооцінювати.

  Везунчики обертали барабани на 100 рублів і незабаром наважилися на покупку раунду з 10 фриспінів, який обійшовся їм у 12 900 рублів. На те, щоб відбити витрати на бонус, стримерам знадобилося сім обертань. Однак надалі справи пішли набагато краще. Стримери сформували декілька дорогих комбінацій і до кінця раунду заробили виплату, в 3265 разів більшу за ставку. Її розміри склали 322 580 рублів.

  9. Eskhato в ігровому автоматі Fruit Party

  Eskhato часто обирає для гри фруктові слоти від студії Pragmatic Play. Стример не вперше зриває великі виплати в автоматі Fruit Party, а раніше він демонстрував чудові навички гри в слот Juicy Fruit 2.

  За ставки 144 рублі Eskhato не пошкодував 14 400 рублів на покупку раунду з десяти безкоштовних обертань. На більшу частину підсумкового заносу вплинув перший спін, внаслідок якого на барабанах сформувалася комбінація із зображень зірок. Ба більше, виплата за цей кластер отримала множник ×256. Подальші дев'ять обертань стали лише формальністю і не додали до балансу гемблера суттєвих сум. За підсумками бонусу Eskhato заробив 372 556 рублів, що у 2587 разів більше ставки.

  8. Nazar в ігровому автоматі Dead or Alive 2

  Dead or Alive 2 вкотре підтвердив репутацію слота з високим рівнем віддачі. Цього разу він ощасливив виграшем Nazar, заноси якого рідко потрапляють до десятки найкращих.

  Стример грав на 45 рублів, тому бонус обійшовся йому всього в 3000 рублів. Уже після першого обертання на барабани стали приземлятися вайлд-символи. Надалі вони отримували множники ×2 та суттєво впливали на виплати. Перш ніж раунд завершився, загальна кількість бонусних зображень досягла восьми. Завдяки цьому Nazar виграв суму, в 9394 рази більшу від ставки, а саме 422 770 рублів.

  7. MrTwister в ігровому автоматі Mental

  MrTwister також вразив розмірами заносу. Йому вдалося виграти суму, що в 12 133 рази перевищила ставку, в одній із новинок студії Nolimit City – ігровому автоматі Mental.

  Обертаючи барабани на 40 рублів, стример віддав 9200 рублів за раунд Lobotomy Freespins. Йому дісталося 10 безкоштовних обертань, які й стали вдалими. Після одного зі спінів на трьох осередках випали цінні символи з мультиплікаторами ×100. Вони суттєво посилили виграшну комбінацію та вплинули на підсумкову виплату. Внаслідок бонусної гри до балансу стримера додалося 485 332 рублі.

  6. Slotviver в ігровому автоматі Juicy Fruit 2

  За підсумками першої половини вересня Slotviver несподівано вибув із трійки лідерів. Результат досвідченого гравця виявився нижчим, ніж досягнення п'яти учасників рейтингу. Варто сказати, що і ставка, з якою стример обертав барабани в слоті Juicy Fruit 2, була набагато меншою, ніж його звичні бети.

  Виграш Slotviver унікальний тим, що дістався йому лише за один спін. Під час основної гри на барабанах випав вайлд-символ, який покрив все ігрове поле. Завдяки вдалому збігу обставин стример отримав множник ×1200 до ставки 468,7 рубля та виграв 562 500 рублів.

  5. Апасная Рука в ігровому автоматі The Dog House Megaways

  Стримінг азартних розваг стає настільки популярним, що спробувати свої сили в ньому намагаються навіть люди, які вже домоглися визнання. Блогер Апасная Рука, на Instagram якого підписано 4 млн осіб, – чудовий тому приклад. Хлопець почав транслювати процес гри в відеослоти кілька місяців тому, а на початку вересня заробив найбільшу виплату в кар'єрі.

  Занос стався в слоті The Dog House Megaways. Апасная Рука грав на 800 рублів і не пошкодував 80 000 рублів на раунд із семи безкоштовних обертань із липкими вайлд-символами. Під час бонусу стример закріпив на барабанах чотири вайлд-символи з множниками ×2, які посилювали виграшні комбінації. Внаслідок цього йому дісталося 794 240 рублів – в 992 рази більше ставки.

  4. The One в ігровому автоматі Book of Sun: Choice

  The One також вперше з'являється в десятці. Тим дивніше, що йому одразу ж вдалося заробити виплату у понад мільйон рублів. Удача посміхнулася стримеру в ігровому автоматі Book of Sun: Choice від студії Booongo.

  У момент, коли на барабанах випало три скаттер-символи, які активували раунд із 12 безкоштовних обертань, ставка The One становила 500 рублів. Під час бонусної гри стримеру вдалося заповнити все ігрове поле зображеннями давньоєгипетського бога Гора. Це зображення є одним із найцінніших в грі, тому на стримера закономірно чекала велика виплата. Її розміри перевищили ставку у 2023 рази та склали 1 011 750 рублів.

  3. Маленький Луї в ігровому автоматі Wild West Gold

  Маленький Луї став ще одним стримером, для якого перша половина вересня стала особливо вдалою. Він виграв більше мільйона рублів в ігровому автоматі Wild West Gold від студії Pragmatic Play.

  Гемблер вирішив спробувати себе в ролі хайролера й чудово впорався з цим завданням. Обертаючи барабани зі ставкою 1400 рублів, він дочекався випадіння скаттер-символів, які запустили раунд із восьми безкоштовних обертань. Під час бонусної гри Маленький Луї покрив сім осередків вайлд-символами з множниками ×2, ×3 та ×5. Завдяки цьому йому вдалося заробити виплату, у 1008 разів більшу за ставку, а саме 1 411 200 рублів.

  2. VJLink в ігровому автоматі Royale With Cheese

  Черговим новачком нашого рейтингу, якому вдалося вразити розмірами виплати, став VJLink. Гемблер зірвав великий куш у слоті Royale With Cheese від студії Big Time Gaming.

  Граючи зі ставкою 280 рублів, стример заробив право на участь у бонусному раунді. За умовами додаткової гри йому дісталося вісім фриспінів, а множник до виплат зростав із позначки ×5. VJLink часто формував виграшні комбінації та збільшував розміри мультиплікатора. Перш ніж раунд завершився, вони досягли ×64. Настільки успішна гра принесла стримеру виплату, в 10 077 разів вищу від ставки, а саме 2 821 700 рублів.

  1. Ludosik в ігровому автоматі The Wish Master

  Ludosik тричі поспіль очолював наш список у травні. Однак відтоді його результати дещо погіршилися. Нарешті, він повернув собі першу сходинку завдяки неймовірному заносу в слоті The Wish Master від NetEnt.

  Виграш дістався стримеру під час основної гри. Він вирішив не розмінюватися на дрібниці та встановив на обертання ставку 100 доларів. Перші кілька обертань не принесли Ludosik суттєвих виплат. Однак удача була зовсім поруч. Незабаром чотири з п'яти барабанів вкрилися вайлд-символами. Це додало до ставки стримера множник ×445, а разом із ним принесло і виплату в 44 500 доларів. У перерахуванні занос Ludosik склав 3 241 366 рублів.

  Стример

  Слот Ставка Множник Виграш Місце
  Ludosik The Wish Master 100 доларів ×446 3 241 366 рублів 1
  VJLink Royal With Cheese 280 рублів ×10 077 2 821 700 рублів 2
  Маленький Луи Wild West Gold 1400 рублів ×1008 1 411 200 рублів 3

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають