21 жовт

Топ-10 заносів стримерів за 16-30 вересня

12:33 1 жовтня 2021 0 158
Автор: Ярослав Мовчан
10 (Голосів: 1)

Стримери продовжують дивувати великими виграшами в найкращих ігрових автоматах сучасності. Друга половина вересня видалася такою ж багатою на серйозні досягнення, як і перша. Гемблери вкотре продемонстрували чудові навички гри і зірвали низку багатомільйонних заносів. Детальніше про найбільші виграші за два тижні – в матеріалі GamblerKey.

Топ-10 заносів стримерів за 16-30 вересня
Зміст:

  10. Klever в ігровому автоматі Testament

  Klever відкриває рейтинг найкращих заносів другої половини вересня. Він обрав для гри слот Testament від Play'n GO і зірвав у ньому велику суму.

  Стример обертав барабани зі ставкою 200 рублів і незабаром упіймав три скаттер-символи, які активували раунд безкоштовних обертань. Початок бонусної гри виявився вдалим, і незабаром гемблер додав до загальної кількості ще три фриспіни. Кілька разів на барабанах випадали дорогі комбінації з великою кількістю вайлд-символів. Це значно вплинуло на підсумковий результат Klever. Стример заробив у 1202 рази більше ставки, а саме 240 480 рублів.

  9. Кекс в ігровому автоматі Iron Bank

  З моменту виходу ігровий автомат Iron Bank ощасливив великими виграшами величезну кількість стримерів. Черговим гемблером, якому дісталася значна виплата в цьому слоті, став Кекс.

  У ході гри на 60 рублів він купив бонусну функцію Mystery Symbol, вартість якої становила 6000 рублів. Перші обертання не приносили стримеру великих виплат, проте все змінилося, коли він тричі поспіль покрив більшу частину осередків однаковими символами. Спершу це були банани, потім карткові королі й, зрештою, ананас. Завдяки цьому ставка стримера отримала множник ×4104, а його баланс поповнився на 246 264 рублі.

  8. Slotviver в ігровому автоматі Das xBoot

  У вересні Slotviver дещо втратив завойовані влітку позиції. Два тижні тому він опинився на незвичному для себе шостому місці, а тепер впав ще нижче – на восьму позицію.

  Досвідчений гемблер вирішив випробувати удачу в новинці від Nolimit City – слоті Das xBoot. Спершу він обертав барабани на 75 рублів, однак потім підвищив ставку до 125 рублів і купив вісім безкоштовних обертань за 43 750 рублів. Під час гри йому вдалося сформувати комбінацію з великою кількістю вайлд-символів і запустити торпеду, яка перебувала під барабанами. Це подарувало йому ще три вайлд-символи, а разом із ними й множник ×6 до виплати. В результаті Slotviver заробив виплату, у 2296 разів більшу за ставку, а саме 287 000 рублів.

  7. KLP в ігровому автоматі Minotaurus

  KLP повернувся до десятки найкращих заносів одразу з двома великими результатами. Перший дістався йому в ігровому автоматі Minotaurus від Endorphina, в якому він обертав барабани на 300 рублів.

  Щасливою для стримера стала бонусна гра «Мінотавр», яка одразу ж стала приносити свої плоди. Після кожного обертання мультиплікатор до виплат збільшувався і до кінця додаткової гри досяг ×27. Завдяки цьому KLP виграв суму, яка в 1080 разів перевищила ставку. Її розміри становили 324 000 рублів.

  6. KLP в ігровому автоматі Iron Bank

  Ще більш дивовижна виплата дісталася KLP в ігровому автоматі Iron Bank. Стример вирішив не шкодувати грошей і за ставки 250 рублів витратив 25 000 рублів на не найпопулярнішу бонуску Multiplier Collect.

  Проте навіть у цьому раунді справи у гемблера йшли добре. Множники на чотирьох барабанах поступово зростали й до кінця раунду досягли позначок ×5, ×5, ×4, ×4. Це допомогло KLP сформувати кілька цінних комбінацій, які додали до його ставки множник ×1404. Внаслідок цього стримеру дісталася виплата в 351 200 рублів.

  5. MaliBoo в ігровому автоматі Mental

  Одна з найбільш вражаючих виплат останніх тижнів дісталася MaliBoo. Попри те, що результат дівчини розташувався лише в середині рейтингу, серед всіх його учасників не знайшлося гемблера, якому б дістався множник таких розмірів.

  MaliBoo грала в слот Mental від студії Nolimit City і вирішила зайвий раз не ризикувати, встановивши на обертання ставку 20 рублів. Однак навіть за такого бету купівля раунду безкоштовних обертань обійшлася їй недешево – у 20 000 рублів. Довгий час стримерка не могла окупити витрати на бонус, проте внаслідок одного з обертань на ігровому полі сформувалася виграшна комбінація з трьома множниками ×15 і двома множниками ×10. Це миттєво принесло їй величезний виграш, який збільшився після спінів, що залишалися. В результаті ставка MaliBoo отримала множник ×19 908, а її виграш досяг 398 192 рублів.

  4. Djoker Pro в ігровому автоматі Iron Bank

  Ще одним гемблером, якого нагородив автомат Iron Bank, став Djoker Pro. Ба більше, зароблена виплата стала для нього однією з найбільших у кар'єрі стримера.

  Не останню роль у цьому зіграли розміри ставки, з якою грав Djoker Pro. Вони досягли 200 рублів, що вище, ніж його звичні бети. Вартість бонусної функції Mystery Symbol становила 20 000 рублів. Ці витрати стримеру не вдавалося відбити до останнього спіну. Зрештою, на ігровому полі з'явилося 17 зображень карткового туза, які додали до ставки множник ×2183. В результаті стример заробив 436 640 рублів і впевнено розташувався на четвертому місці в рейтингу найкращих.

  3. Ludokol в ігровому автоматі San Quentin xWays

  Трійку відкриває Ludokol, для якого це перша поява в десятці найкращих. Стримеру вдалося у два з половиною рази перевершити досягнення попереднього учасника й заробити понад мільйон рублів.

  Виплата дісталася гравцеві в слоті San Quentin xWays від студії Nolimit City. Він грав на 20 рублів і придбав найдорожчий бонусний раунд, який обійшовся йому в 120 000 рублів. На щастя, Ludokol недарма пішов на такий ризик. Йому вдалося зірвати дійсно великий куш, розміри якого перевищили ставку в 17 519 разів. Це сталося після того, як на ігровому полі сформувалося кілька великих виграшних комбінацій за участю символів Jumping Wild. Завдяки прихильності фортуни до балансу стримера додалося 1 951 197 рублів.

  2. Ludosik в ігровому автоматі Kashmir Gold

  Ludosik став найуспішнішим стримером першої половини вересня. Йому вдалося зірвати 3 421 366 рублів в слоті The Wish Master. Цього тижня стример також був близький до успіху, однак один з учасників зумів його обійти.

  Цього разу Ludosik вибрав для гри автомат Kashmir Gold від EGT. Він наполегливо обертав барабани з найвищою ставкою – 2800 рублів і був винагороджений трьома скаттер-символами, які подарували йому право на участь у раунді фриспінів. Завдяки впевненій грі йому вдалося запустити бонусну функцію і до її кінця заробити величезну виплату. Її розміри перевищили ставку в 1036 разів і досягли 2 901 000 рублів.

  1. Gellemar в ігровому автоматі Volatile Vikings

  Gellemar повернув собі перше місце в нашому рейтингу завдяки найбільшому виграшу вересня серед російськомовних стримерів. Досягти такого результату йому вдалося в новинці від студії Relax Gaming – слоті Volatile Vikings.

  Під час гри на 1500 рублів стример скористався функцією Bonus Buy і купив раунд із десяти безкоштовних обертань за 150 000 рублів. Додаткова гра виявилася вдалою. Gellemar часто ловив кластери з виграшними комбінаціями та підвищував загальний мультиплікатор виплат. До кінця бонусу його розміри досягли ×122. Коли раунд безкоштовних обертань підійшов до кінця, на балансі гемблера виявилося 6 324 300 рублів – у 4216 разів більше ставки.

  Оцініть:

  10 (Голосів: 1)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають