20 січ

Топ-10 заносів стримерів 19-25 березня

08:01 26 березня 2021 0 906
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Завершується черговий тиждень, а це означає, що настав час підвести його підсумки в постійній рубриці, присвяченій заносам стримерів на інформаційному порталі GamblerKey. За останні сім днів досвідчені гемблери повністю довели свою перевагу над молодими гравцями, продемонструвавши низку неймовірних результатів. Один з них навіть подолав позначку в 1 000 000 рублів.

Топ-10 заносів стримерів 19-25 березня
Зміст:

  JekaWin в ігровому автоматі Money Train 2

  Розпочнемо з великого виграшу JekaWin, який дістався йому в ігровому автоматі Money Train 2 від Relax Gaming. Для перемоги стримеру довелося придбати бонусний раунд безкоштовних обертань, вартість якого склала 5000 рублів при ставці 50 рублів.

  Після першого ж обертання на осередках барабанів почали з'являтися символи з множниками виграшів. Їхня кількість збільшувалася з кожним спіном, а до кінця раунду такі зображення опинились майже на всіх вільних місцях. Найбільший із множників досяг ×816 від ставки. Розмір виплати, яка дісталася JekaWin за підсумками бонусу, перевищив ставку в 2000 разів і склав 103 600 рублів.

  KLP в ігровому автоматі Nitropolis

  Тиждень тому KLP був відсутній у нашому рейтингу й через це втратив позицію лідера. Цього разу йому також не вдалося показати достатній для потрапляння на вершину результат. Максимум, якого домігся KLP, – 9-те місце завдяки заносу в слоті Nitropolis від ELK Studios.

  KLP, як і попередній учасник десятки, наважився на покупку бонусного раунду безкоштовних обертань. За ставки 100 рублів його вартість склала 30 000 рублів. Під час додаткової гри удача була прихильна до гемблера, йому вдалося отримати ×1000 до ставки та виграти 107 490 рублів.

  Маленький Луї в ігровому автоматі The Hand of Midas

  Ігровий автомат The Hand of Midas завоював велику популярність гравців одразу ж після виходу. Також завоював велику популярність ігровий автомат Koi Princess. У слоті є низка бонусних функцій, завдяки яким можна виграти виплату, в 5000 разів більшу за ставку. Водночас розробники запевняють, що, якщо купити додатковий раунд, автомат гарантовано віддячить гравцям.

  Маленький Луї прислухався до цієї поради й придбав бонус вартістю 48 000 рублів. Під час раунду безкоштовних обертань його ставка 160 рублів отримала множник ×1100, після того як на трьох барабанах з'явилися вайлд-символи. Це принесло стримеру виплату розміром 179 120 рублів і дало змогу зайняти восьму позицію в нашому списку.

  Mazik в ігровому автоматі Donuts

  Donuts не входить до числа найпопулярніших автоматів від студії Big Time Gaming, на рівні з Dolphins Pearl, проте недооцінювати цю гру не варто, оскільки вона може принести виплату, в 10 000 разів вищу за ставку.

  Можливостями слота впевнено скористався Mazik. Стример збільшив виплату під час раунду безкоштовних обертань зі зростаючими множниками. Перш ніж додаткова гра завершилася, всі виплати були збільшені в 27 разів. Завдяки цьому ставка Mazik отримала множник ×1000, а виграш досяг 185 025 рублів.

  Fart Niko в ігровому автоматі Money Train 2

  А ось на шостому місці в нашому рейтингу опинився занос, у реальність якого важко повірити. Зірвати його вдалося молодому стримеру Fart Niko, який повністю виправдав першу частину свого псевдоніма.

  Граючи всього лише на 5 рублів, він придбав бонусну функцію вартістю 500 рублів, що також не дуже багато з огляду на витрати інших учасників списку. Однак завдяки тому, що під час додаткового раунду на барабанах стримера зібралось багато множників, йому вдалося збільшити ставку в 41 693 рази. Такий результат мав би обернутися величезною виплатою, що в підсумку і сталося. Fart Niko заробив 209 815 рублів і заслужено увійшов до списку найкращих на цьому тижні.

  Alexred в ігровому автоматі Fire in the Hole xBomb

  Alexred продовжує залишатися єдиною дівчиною, якій вдавалося продемонструвати результат, що заслуговував би потрапити до рейтингу найкращих заносів. На цьому тижні стример знову спромоглась заробити велику виплату в популярному ігровому автоматі Fire in the Hole xBomb від Nolimit City.

  Шлях до виграшу почався з покупки бонусного раунду Lucky Wagon Spins, ціна якого склала 27 000 гривень за ставки 54 гривні. Перш ніж додаткова гра завершилась, на одному з барабанів з'явився множник ×1209, який разом з іншими призами збільшив ставку дівчини у понад 1500 разів. У результаті виграш Alexred склав 85 374 гривні, що в перерахуванні дорівнює 233 494 рублям.

  Маленький Луї в ігровому автоматі Minotaurus

  Маленький Луї вдало провів минулий тиждень. Заноси стримера виявилися одразу на двох позиціях рейтингу. Про виграш у слоті The Hand of Midas ми вже згадували, тепер настала черга розповісти про результат гемблера в автоматі Minotaurus від Endorphina.

  Маленький Луї не пошкодував витратити 31 500 рублів на бонусну функцію, під час якої четвертий барабан був повністю замінений Мінотавром. Всі виплати, виграні стримером у додатковому раунді, були збільшені в 37 разів. Завдяки цьому його ставка отримала множник ×1800, а виграш склав 277 500 рублів.

  HGmony в ігровому автоматі Beat the Beast: Kraken's Lair

  Трійку призерів відкриває HGmony з заносом в ігровому автоматі Beat the Beast: Kraken's Lair від студії Thunderkick. Стример отримав виплату в раунді з 10 безкоштовних обертань, граючи зі ставкою 2 долари.

  HGmony суттєво збільшив розміри виплати після того, як його барабани виявилися заповнені зображенням кракена, який у грі має найбільший номінал. Завдяки цьому ставка стримера отримала множник ×2100, а до балансу додалося 4307 доларів, або 328 621 рубль.

  Slotviver в ігровому автоматі Fat Santa

  За крок до першого місця зупинився досвідчений стример Slotviver, який зірвав куш у слоті Fat Santa від Push Gaming. В одному з попередніх випусків рубрики ми вже згадували цю кумедну гру, в якій на виграш суттєво впливають розміри Санти Клауса.

  Зірвати величезну суму Slotviver спромігся під час раунду з п'яти безкоштовних обертань. Покривши символом Санти все ігрове поле, стример збільшив ставку 1000 рублів у 850 разів і виграв 849 080 рублів.

  Danludan в ігровому автоматі Razor Shark

  Кращим із кращих цього тижня став відомий стример Danludan, який останні декілька місяців перебував за спинами молодших колег. Гучне повернення гемблера відбулося в популярному слоті Razor Shark від Push Gaming.

  Потрібно сказати, що виплата Danludan досягла неймовірних розмірів завдяки ставці, яку він встановив на обертання. Вона склала цілих 1500 рублів. Саме з цим бетом стример запустив раунд безкоштовних обертань, у ході якого на його барабанах з'явилося кілька монет високого номіналу. Це принесло гемблеру виплату в 1 488 300 рублів, що в 1000 разів вище ставки.

  Стример

  Слот Ставка Множник Виграш Місце
  Danludan Razor Shark 1500 рублів ×1000 1 488 300 рублей 1
  Ludochudo Fat Santa 1000 рублів ×850 849 080 рублів 2
  HGmony Beat the Beast: Kraken’s Lair 2 доллара ×2100 4307 доларів (328 621 рубль) 3

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають