21 жовт

Розіграш від GamblerKey та Slotviver: хто виграв 50 монет ADA

14:28 14 липня 2021 0 326
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Ми готові оголосити переможця спільного розіграшу від GamblerKey і стримера Slotviver. Про те, кого фортуна нагородила подарунком у криптовалюті, – читайте в нашому матеріалі.

Розіграш від GamblerKey та Slotviver: хто виграв 50 монет ADA

Тиждень тому на YouTube-каналі GK_Inspector вийшов черговий випуск рубрики GK Talks, у межах якого журналіст Вікторія Гарус взяла інтерв'ю у відомого стримера Slotviver. Під час бесіди досвідчений гемблер докладно розповів про свою кар'єру та поділився цілями на майбутнє.

Однак цікава розмова – це далеко не все, що очікувало на глядачів у нашому відеоматеріалі. Вишенькою на торті став розіграш 50 монет ADA між користувачами, які після перегляду інтерв'ю не забули залишити коментар і підписатися на канали GK_Inspector і Slotviver.

Монета ADA – це криптовалюта, яка використовується на платформі Cardano. Станом на сьогодні вартість однієї монети ADA дорівнює 1,24 долара, тому переможець нашого розіграшу став багатшим на 62,3 долара.

Шляхом випадкового вибору ми визначили щасливчика, якому дістався приз. Ним став користувач THE_RAIN, який залишив оригінальний коментар під відео з інтерв'ю:

Повний запис трансляції з визначенням переможця розіграшу ви знайдете на офіційній сторінці GamblerKey в Instagram.

Продовжуйте стежити за інтерв'ю на інформаційному ресурсі GamblerKey, і, можливо, саме ви станете щасливим володарем наступного подарунка.

Оцініть:

0 (Голосів: 0)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають