22 жовт

Несподівані призери в п'ятірці найкращих виграшів вересня від GamblerKey

07:38 12 жовтня 2021 0 121
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

Вересень закінчився, тому журналісти інформаційного ресурсу GamblerKey готові представити вам список із п'яти найбільших виграшів місяця. Хто в ньому опинився, дивіться в нашому відеоматеріалі.

Серпень 2021 року став місяцем тріумфу для стримерів Slotviver і Gellemar. Вони один за одним зривали великі заноси, внаслідок чого розділили між собою всі п'ять позицій у п'ятірці найкращих. За місяць ситуація змінилася. Slotviver не зміг похвалитися настільки ж великими результатами та опинився поза списком. Тоді як Gellemar продовжив дивувати своїми виграшами.

У вересні йому склали конкуренцію ще три гемблери. Ними стали VJLink і Ludokol, для яких це виявилося першим потраплянням до списку, а також досвідчений Ludosik. На рахунку останнього вже є одне досягнення, яке виявилося гідним першої позиції в п'ятірці найкращих заносів, і в першому місяці осені він був близький до того, щоб його повторити.

Перемоги діставалися стримеру в слотах, які давно відомі виграшним потенціалом. Так, Ludokol заробив великий приз в ігровому автоматі San Quentin xWays завдяки покупці бонусу Lockdown Spins. VJLink дісталася виплата у декілька мільйонів рублів завдяки додатковому раунду, перед початком якого він значно поліпшив умови його проведення. А Ludosik вдалося зірвати величезний куш в автоматах The Wish Master та Kashmir Gold. Він не здивував розмірами множників, однак величезні ставки, з якими грав стример, допомогли йому додати до балансу багатомільйонні виплати.

Нарешті, Gellemar вибрав для гри одну з новинок студії Relax Gaming – слот Volatile Vikings. Ця гра швидко обернулася чудовим результатом для стримера і додала до його балансу виплату в понад 6 мільйонів рублів.

Детальніше про виграші цих стримерів ви дізнаєтеся у відеоматеріалі на YouTube-каналі GK_Inspector. Результати досвідчених гравців не залишать вас байдужими.

Оцініть:

0 (Голосів: 0)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають