20 січ

Неймовірні виграші в сотні тисяч і навіть мільйони рублів – в п'ятірці найбільших заносів квітня за версією GamblerKey

06:03 12 травня 2021 0 567
10 (Голосів: 1)

У другому місяці весни між стримерами розгорілася неабияка конкуренція. Щотижня ми спостерігали за тим, як досвідчені гравці зривають величезні призові в різних відеослотах, і нарешті готові представити до вашої уваги п'ятірку найбільших заносів квітня.

Неймовірні виграші в сотні тисяч і навіть мільйони рублів – в п'ятірці найбільших заносів квітня за версією GamblerKey

У березні на інформаційному ресурсі GamblerKey і YouTube-каналі Gambling Inspector вийшов дебютний випуск рубрики «Топ заносів місяця». У ній наші журналісти детально розповіли про те, хто вигравав найбільші суми, а також про автомати, в яких можна зірвати серйозний банк.

Квітень виявився більш плідним на величезні виграші, ніж березень. Результати деяких гравців перевищили мільйон рублів, тому в п'ятірці опинилися лише найдостойніші.

Варто сказати, що серед найкращих заносів квітня знайшлося місце стримерам, які у березні також з’являлися у списку. Передусім слід відзначити досягнення Slotviver – срібного призера першого випуску нашої рубрики. У квітні йому вдалося заробити два неймовірні виграші, які перевершили позначку в мільйон рублів. У нашому відеоматеріалі ви зможете своїми очима побачити ці дивовижні результати.

Іншими учасниками рейтингу стали Zernovka, Russia Paver і Danludan. Усі вони демонстрували у квітні чудову гру і можуть занести цей місяць собі в актив. Однак лідером нашої п'ятірки став дійсно найсильніший гравець.

Не гайте часу, вмикайте відео на YouTube-каналі Gambling Inspector, і ви точно залишитеся під враженням від гри досвідчених стримерів.

Оцініть:

10 (Голосів: 1)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають