20 січ

Не пропустіть! Закрите афтерпаті, інформативні доповіді і 30% знижки в честь Дня науки на квитки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

15:46 18 травня 2021 0 515
0 (Голосів: 0)

Спікером Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане CBDO в 482.solutions Леонід Хацкевич, який є співавтором дослідження з наукового визначення блокчейну. Робота була опублікована в журналі European scientific journal of Economic and Financial innovation та була високо оцінена Мінцифри. В умовах крипторинку, який активно розвивається, наукова діяльність із вивчення блокчейну має велике значення для розвитку технології як в Україні, так і в усьому світі.

Не пропустіть! Закрите афтерпаті, інформативні доповіді і 30% знижки в честь Дня науки на квитки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Щоб підкреслити важливість досліджень у сфері блокчейну, ми запускаємо акцію, яка присвячена Дню науки. З 13 до 19 травня вартість квитків Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 категорії «Бізнес» буде знижена на 30%.

Ціна в період акції: 3500 грн.

Ціна з 20 травня: 5000 грн.

Спеціальна пропозиція діє тільки сім днів. Встигніть купити квиток із максимальною вигодою, щоб приєднатися до обговорення трендів крипторинку та можливостей блокчейну!

Представляємо нову четвірку спікерів конференції.

  • Олексій Жмеренецький – народний депутат України. Глава міжфракційного депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine.
  • Юрій Мелащенко – радник секретаря РНБО України та голови Держспецзв’язку. Обіймає посаду СЕО в Security Services Group.
  • Ігор Порох – трейдер ринку криптовалюти. Власник консалтингової компанії Porokh & Co.
  • Оксана Тюпа – фандрейзерка, президентка громадської організації Rotary Club Kyiv International. Партнерка із залучення інвесторів у Startup Network.

У своїх доповідях експерти розкажуть про головні правила та стратегії криптотрейдингу, дадуть рекомендації щодо захисту та зберігання цифрових активів, пояснять, як розпізнати фішинг. Вони розберуть, як невзаємозамінні токени можуть використовуватися в благодійності, і проаналізують реальні кейси.

Повний список спікерів і теми їхніх доповідей – на офіційному сайті.

Легка атмосфера та невимушений нетворкінг чекають на вас на закритому афтепаті

Після насиченого дня конференції все, що потрібно, – комфортна зона для відпочинку та ненав’язлива розмова в колі професіоналів. Усе це чекає на вас на афтепаті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021. Його спонсором стала компанія Centurion Invest, яка надає високоліквідні децентралізовані інвестиції та торгові платформи з інвестиційними планами.

Афтепаті відбудеться 25 травня після офіційної частини заходу: з 19:00 до 23:00.

Приєднатися зможуть тільки власники VIP-квитків!

Вечірка відбудеться в ресторані Gastronom food&wine bar, який відомий своїми стравами з різних кухонь світу, висококласним сервісом і вишуканим інтер’єром. Заклад об’єднав у собі три культури задоволення смаку: Fast Smart Food, Slow Smart Food і Dine&Wine. Ресторан розташований в історичному центрі столиці за адресою: вул. Володимирська, 61/11.

На вечірці на вас чекає:

  • легка атмосфера, яка налаштовує на невимушений нетворкінг;
  • різноманітні напої;
  • затишна локація з кухнею різних країн світу;
  • вечір в оточенні передових експертів, які об’єднані спільною сферою діяльності.

Афтепаті на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – найкраща можливість завести нові ділові контакти й обмінятися бізнес-ідеями в неформальній атмосфері.

Telegram-чат для онлайн-нетворкінгу

Для гостей, спікерів, експонентів і спонсорів Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 запущений Telegram-чат. Його учасники знайомляться, обговорюють останні події в індустрії, пропонують вакансії.

Приєднуйтеся та почніть продуктивний нетворкінг із професіоналами галузі ще до зустрічі на офлайн-заході!

Організатор конференції

Захід проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка вже 15 років організовує у всьому світі В2В- і В2С-івенти на тему інновацій.

Відвідайте конференцію, щоб дізнатися про майбутнє крипторинку та поспілкуватися в колі лідерів криптоком’юніті!

Програма та реєстрація – на kiev.bc.events.

Оцініть:

0 (Голосів: 0)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають