17 січ

Гральний бізнес допомагає державі: Національна лотерея виділила 1,2 млрд фунтів для боротьби з наслідками пандемії

11:47 16 березня 2021 0 784
Автор: Татьяна Шинкаренко
10 (Голосів: 1)

Британська Національна лотерея виділила 1,2 млрд фунтів, які спрямовані на усунення наслідків пандемії. Яскравий приклад, як азартна індустрія може допомагати державі й населенню.

Гральний бізнес допомагає державі: Національна лотерея виділила 1,2 млрд фунтів для боротьби з наслідками пандемії

Великобританія – найкращий приклад того, як азартна індустрія може стати природною частиною життя людей та водночас приносити користь соціуму. Країна входить до топу держав, які заробляють мільярди на легальному гемблінговому ринку. Ба більше, британці не можуть навіть уявити життя без ставок на спорт, покупки лотерейних квитків і гри в слотах. Азартні ігри – це частина їхньої нації, і з них варто брати приклад ринкам, які щойно починають розвиватися.

Черговим доказом злагодженої роботи британської гральної системи стала заява Національної лотереї Великобританії, яка виділила 1,2 млрд фунтів (приблизно 1,7 млрд доларів) для усунення катастрофічних наслідків коронавірусної пандемії.

Нацлотерея – це наймасштабніша лотерея країни. З самого початку пандемії організація фінансує програми, які спрямовані на скорочення наслідків карантинних обмежень. Протягом минулого року, який світ провів у боротьбі з COVID-19, Національна лотерея сумарно вклала трохи більше 1,2 млрд фунтів у бій із економічними й соціальними наслідками вірусу.

Глава Національної лотереї Рос Керслейк стверджує, що таке масштабне фінансування допомогло суттєво згладити проблеми, з якими зіткнулося британське суспільство, культура, спорт і мистецтво у важкий період пандемії.

Наприклад, Шотландський молодіжний театр отримав від організації грант на 50 тис. фунтів, який допоміг культурній спільноті перейти до віртуального простору й провести першу цифрову виставу.

Ліга хрестоносців Північного Уельсу з регбі з обмеженими можливостями теж отримала грант. Завдяки цим грошам клуб організував новий простір для розміщення інвалідних крісел, адже попередню базу виділили для лікарняних потреб.

Гроші також скеровували на підтримку літніх людей, соціально вразливих верств населення. Гранти фінансували фонди з боротьби з ізоляцією, самотністю, з поліпшення психічного й фізичного здоров'я британців. Нацлотерея також регулярно виділяє кошти на підтримку екологічних ініціатив по боротьбі зі зміною клімату.

Варто відзначити, що легальний гральний ринок уже приніс до бюджету України понад 200 млн гривень і продовжує набирати обертів. Однак українські лотереї досі не отримали чітких умов ліцензування від регулятора й тому не можуть розпочати роботу над оформленням ліцензій.

Оцініть:

10 (Голосів: 1)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають