17 січ

GK Talks: скайп-інтерв'ю з DJ Wild

07:24 26 березня 2021 0 899
Автор: Ярослав Мовчан
9 (Голосів: 1)

Ми представляємо черговий випуск рубрики GK Talks на інформаційному ресурсі GamblerKey. Цього разу гостем став популярний стример DJ Wild, який розповів безліч цікавих подробиць про свою роботу.

GK Talks: скайп-інтерв'ю з DJ Wild

На інформаційному ресурсі GamblerKey ми представляємо рубрику GK Talks, у межах якої наші журналісти спілкуються з відомими представниками гемблінг-сфери. Гостем нового випуску став популярний у країнах СНД стример – DJ Wild.

DJ Wild – це російськомовний стример, який відомий у гемблінг-спільноті завдяки скандальній вдачі. Він не боїться висловлювати свою думку з питань, пов'язаних з азартними іграми, та оцінювати діяльність своїх колег й через це доволі часто потрапляє в гучні конфлікти.

Користувачам ресурсу GamblerKey DJ Wild може бути добре знайомий, оскільки він регулярно виграє великі суми в різних ігрових автоматах і з'являвся в нашій десятці найбільших заносів тижня. У стримера достатньо віддана фан-база, на його акаунт в Twitch підписано понад 15 000 гравців, а перегляди відео подолали позначку в 450 000.

В інтерв'ю нашим журналістам DJ Wild не тільки розкрив подробиці своєї стримінгової діяльності, а й розповів безліч історій з особистого життя. Досвід, який пережив DJ Wild, точно не залишиться без уваги читачів, оскільки він пройшов шлях від лудоманії до успіху у веденні блогів на YouTube і Twitch.

З інтерв'ю користувачі зможуть дізнатися:

  • про інтереси DJ Wild, окрім стримінгу азартних ігор;
  • про позитивні й негативні сторони гемблінгу;
  • про життя до роботи стримером;
  • про боротьбу з ігровою залежністю;
  • про благодійність та допомогу залежним гравцям.

Інтерв'ю вийшло змістовним та інформативним. DJ Wild у властивій йому відкритій манері відповів на запитання наших журналістів. Тому поспішайте подивитися відео на нашому YouTube-каналі, й ви дізнаєтеся багато нового про життя стримерів.

Тут ви також можете ознайомитися з попередніми випусками рубрики GK Talks. Раніше журналісти GamblerKey вже поспілкувалися з відомими стримерами MRSLOTSHUNTER, REZAK MEDIA і Dmcjordan.

Підписуйтесь на наш канал і залишайтеся в курсі головних подій зі світу гемблінгу разом із GamblerKey.

Оцініть:

9 (Голосів: 1)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають