20 січ

Десятка заносів від стримерів 5-11 березня

11:01 12 березня 2021 0 841
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів: 0)

З приходом весни стримери почали виходити із зимової сплячки та повертатися до дійсно величезних виграшів. Цього тижня в нашому списку з'явилося декілька неймовірних заносів, у яких гравцям вдавалося заробити сотні тисяч рублів за крихітних ставок. Детальніше про результати стримерів – читайте у матеріалі GamblerKey.

Десятка заносів від стримерів 5-11 березня
Зміст:

  Ludochudo в ігровому автоматі Money Train 2

  Дивно, що заноси в ігровому автоматі Money Train 2 від Relax Gaming з'являються у нашому рейтингу значно рідше, ніж виграші у слотах Deadwood, Iron Bank і Razor Shark. І це попри те, що всі перераховані проєкти однаково відомі у спільноті гемблерів як ігри, в яких справді можна отримати приз в десятки тисяч разів вище ставки.

  Однак цього тижня список все ж не обійшовся без великого заносу в Money Train 2, який вдалося зірвати Ludochudo. Для перемоги стримеру довелося скористатися купівлею бонусного раунду безкоштовних обертань, вартість якого склала 2400 гривень за ставки 24 гривні.

  Під час додаткової гри Ludochudo вдавалося з кожним спіном підвищувати загальний множник виграшів. У результаті до кінця раунду ставка стримера була збільшена у 1900 разів і склала 47 472 гривні, що в перерахуванні – 126 153 рублі.

  RaMcHa в ігровому автоматі Deadwood

  RaMcHa продовжує демонструвати високі навички гри у відеослоти. Як і минулого тижня, стримеру вдалося досягти відмінного результату в ігровому автоматі Deadwood від Nolimit City.

  Граючи зі ставкою 60 рублів, гемблер наважився на покупку бонусної функції з гарантованою появою бонусних символів під час обертань. Вартість раунду склала 45 000 рублів, однак навіть така велика сума не налякала RaMcHa.

  Ризикований крок повністю себе виправдав, адже за підсумками раунду з 10 безкоштовних обертань ставка стримера була збільшена в 2400 разів, а розміри виплати досягли 144 492 рублів.

  Djonidze в ігровому автоматі Dragon Fall

  Ігровий автомат Dragon Fall від студії Blueprint Games вперше з'являється в нашому списку. Втім, як і стример Djonidze, якому вдалося отримати кругленьку суму в цій грі.

  Обертаючи барабани, гемблер зібрав достатню кількість скаттер-символів для запуску раунду з шести безкоштовних обертань. У ході бонусу wild-символ було зафіксовано на барабанах, а його множник зростав із кожним спіном. Великі виплати одна за одною випадали Djonidze, а до кінця бонусної гри йому вдалося збільшити ставку 35 гривень у 1700 разів і отримати 60 919 гривень, що дорівнює 161 887 рублям.

  KLP в ігровому автоматі The Dog House Megaways

  Переможець минулого рейтингу найкращих заносів від стримерів цього тижня зірвав одразу кілька приголомшливих виграшів. Однак через високу конкуренцію результат KLP у слоті The Dog House Megaways від Pragmatic Play опинився лише на сьомій позиції.

  Отримати велику виплату стримеру вдалося після покупки раунду семи безкоштовних обертань із липкими wild-символами, вартість якого склала 11 000 рублів. Водночас під час бонусу KLP обрав ставку 110 рублів.

  Безуспішним для стримера виявився лише перший спін, тоді як наступні додавали до його балансу великі суми. Коли раунд підійшов до завершення, ставка KLP була збільшена в 1600 разів, а загальний виграш склав 181 126 рублів.

  MrTwister в ігровому автоматі Punk Rocker

  Слоти від студії Nolimit City міцно засіли в головах гемблерів як ігри, в яких можна заробити найбільші виплати. Також великі виграші можна зірвати в ігровому автоматі Floating Dragon. Не став винятком і автомат Punk Rocker, у якому існує шанс виграти суму, в 46 656 разів вищу за ставку.

  Звичайно, досягти максимально можливого виграшу вдається лише одиницям. Однак нижчі виплати також часто заслуговують окремої уваги. Цього тижня відмінного результату досяг MrTwister. Під час гри зі ставкою 1 євро стример отримав право на участь у раунді з семи безкоштовних обертань.

  Кожен спін приносив MrTwister великі множники до всіх виграшів, загальний розмір яких досяг ×2549 від суми ставки. За підсумками бонусу до балансу гемблера додалася сума розміром 2549 євро, що в перерахуванні склало 223 676 рублів.

  Ludochudo в ігровому автоматі Iron Bank

  П'ятірку найкращих заметів відкриває Ludochudo, який цього тижня досяг чудових результатів у слотах студії Relax Gaming.

  Перш ніж зірвати занос в ігровому автоматі Iron Bank, стример витратив 2400 гривень на покупку бонусної функції Mystery Symbol, під час якої значення спеціального символу набула десятка. Кожне з семи безкоштовних обертань приносило Ludochudo великі виграші, в результаті ставка 24 гривні отримала множник ×4800. Загальна виплата склала 117 523 гривні, що дорівнює 312 215 рублям.

  KLP в ігровому автоматі San Quentin xWays

  Множник, який дістався KLP під час гри в San Quentin xWays, здатен вразити всіх шанувальників гемблінгу величезними розмірами. Граючи зі ставкою 20 рублів, стример зміг збільшити цю суму у 18 814 разів.

  Досягти настільки великих результатів KLP спромігся завдяки купівлі бонусного раунду Lockdown Spins, вартість якого склала 40 000 рублів. Виграшні комбінації з високими значеннями з'являлися на барабанах після кожного спіну, а остаточна виплата досягла 376 280 рублів.

  KLP в ігровому автоматі Fat Santa

  Попри величезний виграш, який дістався KLP в автоматі San Quentin xWays, стримеру вдалося заробити ще більшу виплату в слоті Fat Santa від Push Gaming.

  Гра, в якій для того, щоб зірвати великий куш, необхідно відгодувати Санту до величезних розмірів, неодноразово радувала призами як стримерів, так і звичайних гемблерів. KLP виявився серед щасливчиків після того, як скористався функцією покупки бонусу та придбав раунд безкоштовних обертань вартістю 16 000 рублів.

  Перш ніж бонус закінчився, ставка 200 рублів отримала множник ×2000 і принесла стримеру виплату розміром 396 272 рублі.

  BigWin Time в ігровому автоматі Chaos Crew

  На другій позиції топу опинився ще один виграш у слоті від студії Nolimit City. Цього разу мова про ігровий автомат Chaos Crew, який приніс удачу стримеру BigWin Time.

  Отримати занос вдалося під час раунду безкоштовних обертань, вартість якого склала 6450 рублів за ставки 50 рублів. Уже після першого спіну до кожного з барабанів стримера було додано множники ×11. Подальші обертання лише збільшували це число. У підсумку загальна виплата, яка дісталася BigWin Time, перевищила ставку у 8000 разів і досягла 408 700 рублів.

  RaMcHa в ігровому автоматі Sweet Bonanza

  Всередині нашої десятки розгорнулася справжня боротьба за перше місце. Вже четвертий тиждень поспіль стримери KLP і RaMcHa змінюють один одного на позиції лідера, водночас покращуючи свої результати. Ба більше, легкості, з якою молодим гравцям вдається впіймати черговий занос, можуть позаздрити навіть досвідчені гемблери.

  Найбільший виграш тижня дістався RaMcHa в ігровому автоматі Sweet Bonanza, який розробила популярна студія Pragmatic Play. Стример вкотре використовував переваги функції Bonus Buy і придбав раунд із 10 безкоштовних обертань вартістю 33 000 рублів за ставки 330 рублів.

  Завдяки тому, що в слоті Sweet Bonanza символи випадають каскадним методом, RaMcHa вдалося зірвати великий куш лише за одне обертання. До того ж цей спін виявився останнім у раунді. Кілька великих комбінацій принесли множник ×2000 до ставки стримера, а розміри виплати досягли 644 721 рубля.

  Стример

  Слот Ставка Множник Виграш Місце
  RaMcHa Sweet Bonanza 330 рублів ×2000 644 721 рубль 1
  BigWin Time Chaos Crew 50 рублів ×8000 408 700 рублів 2
  KLP Fat Santa 200 рублів ×2000 396 272 рубля 3

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають