17 січ

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021: топові спікери, панельна дискусія та знижка 50% на квитки

09:00 10 березня 2021 0 592
0 (Голосів: 0)

25 березня компанія Smile-Expo проведе сьому Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv. Ця подія про головні тренди індустрії криптовалюти, можливості заробітку в криптосередовищі та потенціал розвитку українського ринку цифрових активів.

Зміст:

  Місце проведення івенту: Київ, конференц-хол «Оазис».

  Генеральним біржовим партнером конференції став найбільший міжнародний онлайн-сервіс обміну цифрових валют Binance. Це відома у всьому світі біржа, де щомиті відбувається 1,4 млн транзакцій. Завдяки їй можна здійснювати торгівлю, використовуючи понад 740 різних криптовалютних і фіатних пар.

  На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 менеджер із маркетингу Binance в Україні Іван Паскар представить доповідь на тему «Криптотренди 2021. NFT. Binance Smart Chain».

  Про спікерів і панельну дискусію на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

  Галузева подія об’єднає визнаних криптоекспертів, представників законодавчих органів влади, фахівців у галузі впровадження блокчейн-технології, а також провідні світові компанії галузі.

  На заході виступлять посол Global Blockchain Business Council в Україні Марк Гінзбург, партнер-засновник CryptoLaw Partners Гордон Ейнштейн, керівник із продуктів у KUNA Exchange Сергій Калінін, віцепрезидент із маркетингу Infopulse Ян Кайл, керівник офісу управління цифровими рішеннями ДТЕК Сергій Бондаренко й інші експерти.

  Спікери представлять прогнози курсу криптовалюти та розкажуть про використання стейблкоїнів для розвитку цифрового бізнесу. Вони розберуть інструменти для забезпечення кібербезпеки в криптосередовищі, дадуть рекомендації щодо створення власного банку-челенджера, розглянуть головні правила криптотрейдингу та піднімуть інші актуальні питання.

  У межах конференції відбудеться панельна дискусія на тему «Запуск ринку віртуальних активів в Україні».

  Учасникам обговорення стануть:

  • Олександр Борняков – заступник міністра цифрових трансформацій з питань розвитку IT. Засновник і керівник низки успішних компаній і стартап-інкубаторів, зокрема Adtelligent, Intersog, WannaBiz тощо.
  • Наталія Дрік – виконавча директорка Асоціації «Блокчейн України», СЕО BlockchainHub Academy.
  • Артем Афян – адвокат, керівний партнер адвокатського об’єднання Juscutum.
  • Костянтин Ярмоленко – генеральний директор громадської спілки «Віртуальні активи України», глава міжфракційного депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine.
  • Олексій Жмеренецький – народний депутат України, голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій і публічних даних Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.
  • Єгор Чернєв – народний депутат України. Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації.

  У межах дискусії експерти розкажуть про особливості та можливості крипторинку України, а також перспективи його подальшого розвитку.

  Одноденна акція з неймовірною знижкою на квитки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

  Не пропустіть! Тільки 10 березня на квитки категорії «Бізнес» діятиме знижка 50%!

  5000 грн – вартість повного квитка.

  2500 грн – вартість квитка 10 березня!

  Пропозиція активна всього 24 години. Скористайтеся унікальним шансом відвідати конференцію за найвигіднішими умовами!

  Про Telegram-чат

  Для спілкування учасників і гостей Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 створений Telegram-чат. Він об’єднує спікерів, спонсорів, експонентів і відвідувачів івенту. Учасники чату можуть знайомитися, обмінюватися контактами, пропонувати вакансії та дізнаватися про оновлення програми заходу.

  Під’єднуйтеся, щоб почати ефективний нетворкінг ще до старту конференції!

  Організатор події

  Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 організовує міжнародна компанія Smile-Expo, яка з 2014 року проводить у всьому світі галузеві заходи щодо перспектив криптовалюти та можливостей блокчейну.

  Приєднуйтеся і станьте частиною криптоком’юніті майбутнього!

  Програма та реєстрація – на kiev.bc.events.

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Зараз читають