22 жовт

Безкоштовна участь і реальні виграші в соціальному турнірі The Dog House Megaways від Pragmatic Play та GamblerKey

07:34 16 червня 2021 0 547
10 (Голосів: 1)

Провідний провайдер грального софту Pragmatic Play щомісяця влаштовує вигідні соціальні турніри для шанувальників ігор студії. Платформою для чергового змагання став слот The Dog House Megaways, який відомий своїм виграшним потенціалом. Зареєструватися та позмагатися за великі призи ви зможете завдяки промокодам від інформаційного ресурсу GamblerKey.

Безкоштовна участь і реальні виграші в соціальному турнірі The Dog House Megaways від Pragmatic Play та GamblerKey

Ще декілька років тому соціальні турніри були новинкою, про яку знала лічена кількість гравців. Сьогодні такі змагання користуються неймовірною популярністю завдяки можливості виграти справжні гроші, без вкладання коштів за участь.

Pragmatic Play стала передовою студією в розробці соціальних турнірів. Ще у 2019 році провайдер запустив платформу Social Tournaments, яка об'єднала тисячі гемблерів у боротьбі за призові гроші та приємні заохочення. Можливість заробити великі виграші у безкоштовній грі настільки сподобалася гравцям, що соціальні змагання від Pragmatic Play стали виходити щомісяця.

У червні 2021 року такий турнір відбудеться за підтримки інформаційного ресурсу Gamblerkey. Охочі випробувати удачу в слоті The Dog House Megaways і поборотися за частину призового фонду в 1000 євро отримують унікальний шанс стати учасниками змагання. Для цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті соціальних турнірів від Pragmatic Play і вказати промокод DogHouseGK.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Користувачі, які зможуть набрати найбільше очок у змаганні та зайняти в турнірній таблиці перші 70 місць, гарантовано отримають приємні грошові призи, а саме:

  • перше місце: 100 євро;
  • друге місце: 75 євро;
  • третє та четверте місця: 50 євро;
  • з п'ятого по сьоме місце: 25 євро;
  • восьме місце: 20 євро;
  • дев'яте та десяте місця: 15 євро;
  • 11-70-ті місця: 10 євро.

Не втрачайте часу, адже турнір триватиме лише один місяць, із 17 червня по 17 липня 2021 року. Реєструйтеся на участь у змаганні з промокодом DogHouseGK, і, можливо, саме ви станете щасливчиком, який зірве головний приз.

Оцініть:

10 (Голосів: 1)
Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

Кращі казино онлайн

Коментарі

Коментарі

Зараз читають