25 січ

Найкращі музичні боти для Discord

06:52 6 грудня 2021 1 252
Автор: Ярослав Мовчан
10 (Голосів : 1)

Discord – це популярний месенджер, який має величезний набір додаткових функцій. Користувачі можуть вступати тут у тематичні спільноти для спілкування, спільних ігор та прослуховування музики. Реалізувати останнє допоможуть спеціальні музичні боти, яких у Discord доволі багато. Про найкращі з них ми докладно розповімо у матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey.

Зміст:

  Музичні боти надають користувачам Дискорд можливість безкоштовно слухати музику під час гри та спілкування на сервері. Це зручні програми, де можна знайти тисячі треків від різних виконавців. На жаль, періодично адміністрація Discord закриває такі програми за різні порушення. Так, зовсім недавно через скарги YouTube постраждали популярні музичні боти Groovy та Rhytm, аудиторія яких налічувала десятки мільйонів підписників.

  Однак у Discord залишилося багато інших ботів, завдяки яким користувачі можуть насолоджуватися прослуховуванням улюблених треків без необхідності відкривати сторонні програми або стримінгові сервіси. Про сімку найкращих музичних ботів месенджера ми розповімо на інформаційному ресурсі GamblerKey.

  24/7

  24/7 – це чудовий музичний бот для Discord. Він має низку додаткових функцій, які допоможуть покращити якість прослуховування улюблених треків на сервері. Завдяки цьому боту користувачі можуть відтворювати треки зі своєї бібліотеки в YouTube, SoundCloud та Bandcamp. А також під’єднатися до трансляції однієї із радіостанцій.

  У 24/7 є три тарифні плани: безкоштовний, преміум та преміум плюс. Користувачі, які оберуть платні версії, отримають у своє розпорядження додатковий бот преміумкласу, а разом із ним і вищу якість звуку, підтримку плейлистів та інші покращення. Безкоштовна версія 24/7 також досить зручна та чудово підійде для повсякденного використання. Ознайомитись зі списком команд бота можна у вкладці mb help, яка є на кожному сервері, де його представлено.

  Chip Bot

  Chip Bot – це один із найзручніших ботів для Discord. Під час відтворення пісні гравець побачить низку кнопок швидкого доступу, завдяки яким зможе поставити на паузу та відновити трек, пропустити його, повністю зупинити та подивитися плейлист.

  Chip Bot – це один із найпопулярніших музичних ботів у Discord. Станом на сьогодні його використовує понад 460 тисяч серверів. Запускати бот можна у будь-який час доби. Якість відтворення треків тут буде значно вищою, ніж у багатьох інших подібних програмах.

  Виконати команди в Chip Bat можна через вкладку ch!, інформація про них представлена у розділі – сh! help, а для відтворення треків потрібно використовувати сp! play.

  FredBoat

  FredBoat – це один з найуніверсальніших роботів, які доступні в Discord. Завдяки можна відтворювати аудіозаписи з багатьох веб-сайтів, наприклад: YouTube, SoundCloud, Twitch і Bandcamp. Ще однією перевагою FredBoat є те, що він не вимагає фінансових вкладень. Використовувати бот безкоштовно можуть учасники спільнот, на яких він присутній.

  Завдяки надійності FredBoat заслужив довіру користувачів месенджера Discord. На цю мить він закономірно входить до найкращих роботів сервера. Щоб ознайомитися зі списком команд сервера, потрібно натиснути на вкладку ;; commands all, а отримати повний список елементів керування музикою та параметрами можна у розділі ;; music.

  BMO

  BMO Discord – це багатофункціональний бот, який пропонує користувачам безліч різноманітних послуг. Серед них музика, онлайн-ігри, доступ до утиліт та створення чат-ботів. Для управління всіма можливостями, які є на BMO, розробники додали близько 300 команд.

  Назва бота присвячена однойменній ігровій консолі з мультсеріалу «Час пригод». Цей персонаж наділений характеристиками людини: вмінням ходити, розмовляти та мислити, а також виконує роль розетки, плеєра, тостера, магнітофона, ліхтарика та інших побутових речей. Тому не дивно, що багатофункціональний бот отримав таку назву.

  Для керування ботом BMO потрібно використовувати команду «./». Ця назва встановлена за замовчуванням, однак користувачі можуть її змінити. Щоб ознайомитися з повним переліком команд бота, варто використовувати команду ./help music.

  MEE6

  Основні переваги MEE6 будуть доступні лише після покупки платної версії, однак цей бот вартий вкладень. Тут представлено багато додаткових функцій, які зроблять прослуховування улюбленої музики максимально комфортним. MEE6 – це повноцінний додаток, який стане провідником користувача у світі музики.

  Платна версія MEE6 більш просунута, ніж інші боти в списку, завдяки цьому вона дуже популярна в Дискорд. Її використовує понад 14 мільйонів серверів, а користувачі мають до MEE6 безмежну довіру. На жаль, йдеться лише про платну версію бота, тоді як безкоштовна версія бота має такі ж можливості, як і інші подібні програми.

  Ознайомитись із повним списком команд, які є в MEE6, можна за допомогою команди /help music.

  Octave

  Octave – це один із найнадійніших роботів у Дискорді. Він працює вже чотири роки та забезпечує звучання високої якості на більш ніж 600 тисяч серверів. Використання цього робота абсолютно безкоштовне, тому багато користувачів Discord віддають перевагу саме йому.

  Завдяки простому та зручному інтерфейсу Octave ідеально підійде для нових користувачів Discord. Він дає змогу відтворювати пісні з YouTube, DiscordFM та SoundCloud. Команди, які є в роботі, представлені у вкладці _help, а для пошуку пісень слід використовувати розділ _play.

  Vexera

  Vexera – це ще один функціональний бот для Discord. Він має як безкоштовну, так і платну версію. Однак користувачам, які збираються використовувати бот лише з метою прослуховування пісень, не доведеться вкладати в нього гроші. Vexera є на понад 300 тисячах серверів. Він допомагає транслювати улюблені аудіозаписи з YouTube, Bandcamp, SoundCloud, Twitch, Vimeo та інших платформ. Відтворити пісні можна за допомогою команди +play.

  Робот здатний спростити використання месенджера Дискорд. Крім трансляції аудіозаписів, він може автоматично призначати ролі для ігор, виконувати команди адміністраторів, відправляти картинки тварин та актуальні інтернет-меми.

  Оцініть:

  10 (Голосів: 1)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі
  • Егор
   Ребята не пожалейте денег на Discord Nitro и выбирайте ME66! Самый удобный бот, тем более есть на всех серверах, которые я посещал!

  Актуально