25 січ

Що таке Among Us і чому діти грають?

09:20 29 листопада 2021 1 212
Автор: Ярослав Мовчан
9.5 (Голосів : 1)

Among Us – це розрахована на багатьох користувачів гра для ПК, яку випустила студія InnerSloth у 2018 році. Проєкт не одразу досяг успіху у геймерів, однак через кілька років після релізу його аудиторія значно зросла. Про секрет популярності Among Us ми докладно розповімо у матеріалі GamblerKey.

Що таке Among Us і чому діти грають?
Зміст:

  Ігри з режимом, розрахованим на багатьох користувачів, за популярністю давно затьмарили проєкти, в яких можливість грати онлайн відсутня. Мультиплеєр дає гравцям набагато більше емоцій, ніж проходження сюжету. У ньому гравці отримують можливість грати та спілкуватися з живими людьми, які можуть перебувати в інших куточках земної кулі.

  Чудовим прикладом розрахованої на багатьох користувачів гри, яка заробила велику популярність, є Among Us. Це проєкт студії InnerSloth, вихід якого відбувся у 2018 році. У матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey ми розповімо про особливості цієї гри.

  Особливості гри Among Us

  Among Us – це гра, яка ґрунтується на соціальному обмані. Її правила нагадують улюблену у народі «Мафію». Серед героїв гри є кілька зрадників, мета яких – позбутися інших персонажів. Тоді як завданням «мирних жителів» є вирахувати ворогів.

  Перевагою Among Us є її мультиплатформність. Грати в неї можна як із ПК, так і з пристроїв на системі Android та iOS. Водночас для власників мобільних гаджетів Among Us є безкоштовною.

  В Among Us можна грати групою від чотирьох до десяти осіб, а також одному. У другому випадку напарниками та ворогами геймера можуть стати люди з різних частин світу, які також запустили Among Us. На початку гри кожному з її учасників дається певна роль. Вони можуть стати як товаришами по команді, так і зрадниками.

  Дія Among Us розгортається на космічному кораблі, який готується до вильоту. Гравцям необхідно виконувати невеликі завдання. Деякі з них не займатимуть багато часу, тоді як впоратися з іншими буде досить складно. Водночас як мінімум один із членів екіпажу буде зрадником, який спробує саботувати підготовку до польоту та вбити всіх учасників гри.

  Коли одного з учасників польоту знаходять мертвим, гра переривається і геймери збираються для наради, щоб вирішити, хто з них є вбивцею та чому. В Among Us важливу роль відіграють деталі. Геймерам потрібно уважно стежити за діями інших персонажів, щоб не помилитись у виборі самозванця. Гравець, який набере найбільше голосів, буде вилучений із раунду, й після цього учасники дізнаються, якою була його роль. Для виграшу члени екіпажу мають виконати всі завдання та виявити самозванця, тоді як зрадник переможе, якщо йому вдасться залишитися непоміченим і вбити всю команду.

  Чому діти грають в Among Us

  Among Us заробила популярність далеко не одразу після виходу. Реліз гри відбувся у 2018 році, а успіху довелося чекати до другої половини 2020-го. У цей період додаток досяг вершин у чартах Google Pay та App Store і став популярним серед користувачів Twitch та Discord. До листопада 2020 року кількість гравців у Among Us досягла 500 000 000. Водночас більшу частину цієї аудиторії становили діти.

  Популярність гри серед неповнолітніх гравців легко пояснити. Дія Among Us розгортається дуже динамічно, а з її управлінням легко впорається навіть геймер-початківець. Багатьох також приваблює соціальний аспект гри, а саме можливість спілкуватися з людьми з усього світу в ігровому чаті.

  Батькам не варто турбуватися про вплив Among Us на їхніх дітей. Ефект від цієї гри буде винятково позитивним. Завдяки їй молоді користувачі можуть розвивати комунікативні навички, уміння працювати в команді та спостережливість, яка знадобиться для виграшу.

  Оцініть:

  9.5 (Голосів: 1)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі
  • Andrey Kafarov
   Да, разрабы наверное уже и не надеялись, что игруха взлетит, а детишки взяли и подняли в ТОП 👆

  Актуально