7 груд

Комбінації у покері

14:40 18 листопада 2021 0 85
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів : 0)

Покер – це популярна гра, за якою люблять проводити дозвілля мільйони людей у всьому світі. Розібратися у її правилах нескладно. Достатньо вивчити комбінації карт, які можуть стати виграшними. Детальний їхній опис ми пропонуємо на інформаційному ресурсі GamblerKey.

Комбінації у покері
Зміст:

  Карткові ігри відомі людству вже багато століть. За цей час були вигадані тисячі різноманітних розваг. Деякі з них характерні лише для певних регіонів, тоді як інші користуються популярністю в усьому світі. Особливо успішною грою є покер. З моменту виникнення цієї розваги люди створили сотні її варіацій. Однак основні правила залишаються незмінними – зібрати комбінацію карт вищим номіналом, ніж у суперників.

  В оригінальному покері можна виділити десять комбінацій, які легко запам'ятати. Не знаючи їх, краще не сідайте за стіл, оскільки в такому разі сенс гри буде втрачено. Тоді як після вивчення комбінацій шанс виграти з'явиться навіть у новачків. Про основні комбінації у покері ми розповімо на інформаційному ресурсі GamblerKey.

  One Pair (пара)

  Починаємо з найпростішої комбінації, якою є одна пара, або просто пара. Це роздача, яка містить дві карти одного рангу. Інші три карти називаються кікерами й не беруть участі у формуванні комбінації. Якщо після роздачі пара дістанеться одразу кільком гравцям, переможцем стане той, хто матиме найвищий кікер, тобто не пов'язану карту.

  Приклади комбінацій, що містять пару:

  • 7♣, 7♦, Q♦, 2♣, 3♠;
  • 6♥, 6♣, K♥, J♣, 3♠;
  • 8♥, 8♣, 2♦, 4♣, K♥.

  Two Pair (дві пари)

  Дві пари – це комбінація, яка містить дві карти одного номіналу, дві карти іншого номіналу, а також одну не пов'язану з ними карту. Якщо після роздачі дві пари опиняться одразу у кількох учасників гри, переможцем стане той, чия старша пара в комбінації буде вищою. Якщо ж старша пара буде однаковою, враховуватиметься номінал нижчої пари. Якщо ж обидві пари виявляться однаковими, переможуть гравці, чия п'ята карта буде вищого рангу.

  Приклади комбінацій, що містять дві пари:

  • 10♣, 10♠, 2♥, 2♦, K♥;
  • 5♠, 5♥, 3♦, 3♥, Q♠;
  • K♥, K♦, 7♣, 7♠, 8♠.

  Three of a Kind (трійка; сет)

  Наступна за рівнем комбінація англійською називається Three of a Kind, що в дослівному перекладі означає «три однакові карти». Однак вітчизняні гравці вважають за краще називати цю комбінацію трійкою або сетом. У цьому випадку після роздачі у гравця на руках має виявитися три однакові карти та дві не пов'язані з ними. Визначити переможця тут також досить просто. Якщо декілька гравців зберуть трійки, виграє той, чиї карти будуть вищим номіналом. У разі якщо вони виявляться однаковими, враховуватиметься ранг не пов'язаних карт.

  Приклади комбінацій, що містять трійку:

  • 2♥, 2♣, 2♠, K♣, 6♥;
  • 6♦, 6♣, 6♥, Q♣, 4♣;
  • 9♠, 9♥, 9♦, 10♦, 8♥.

  Straight (стрит)

  На відміну від попередніх комбінацій стрит може відбутися лише за участю всіх п'яти карт. Це мають бути карти різних мастей із послідовним номіналом. Якщо в результаті роздачі така комбінація опиниться на руках у кількох гравців, переможцем стане той, хто матиме карту найвищого рангу. Окрему роль тут займає туз, який за певних обставин може бути як картою низького номіналу, так і високого. У першому випадку після нього йтиме двійка, а в другому – він йтиме після короля. Стрит зі старшим тузом називається бродвейським, а якщо найвищою картою буде п'ятірка, то у гравця в руках виявиться молодший стрит.

  Приклади комбінацій, що містять стрит:

  • A♠ K♥ Q♣ J♥ 10♦;
  • 5♥ 4♠ 3♥ 2♦ A♥;
  • 9♥ 8♦ 7♦ 6♣ 5♠.

  Flush (флеш)

  Флеш, як і стрит, складається з п'яти карт, однак таку комбінацію зібрати набагато складніше. Усі карти, які до неї входять, повинні бути однієї масті, проте їхня послідовність не має значення. Якщо флеш виявляється у двох учасників гри, виграє той, чиї карти матимуть вищий номінал. Винятком є комбінація, у якій найвищою картою є дама. У такому разі до уваги береться друга за номіналом карта в колоді.

  Приклади комбінацій, які містять флеш:

  • J♠, 8♠, 4♠, 3♠, 2♠;
  • K♣, J♣, 9♣, 6♣, 4♣;
  • J♦, 10♦, 8♦, 6♦, 3♦.

  Full House (фул-хаус)

  Фул-хаус складається з трьох карт одного рангу та однієї пари. Переможцем роздачі з декількома фул-хаусами стає гравець із вищим рангом трійки. Якщо ранг трьох карт буде однаковим, виграшну руку визначить пара.

  Приклади комбінацій, що містять фул-хаус:

  • 3♠, 3♠, 3♠, 6♦, 6♦;
  • 4♥, 4♥, 5♥, 5♦, 5♦;
  • 8♣, 8♣, 8♣, 7♠, 7♠.

  Four of a Kind (каре)

  Ця комбінація знову вимагає участі всіх п'яти карт. Вона може відбутися, якщо в роздачі буде чотири карти одного рангу. Якщо каре виявиться на руках у двох і більше гравців, найсильнішим стане той, чиї карти будуть вищого номіналу. Якщо ранг каре виявиться однаковим, переможця визначить п'ята карта.

  Приклади комбінацій, що містять каре:

  • 9♣, 9♠, 9♦, 9♥, J♥;
  • 7♥, 7♦, 7♠, 7♣, Q♥;
  • 4♣, 4♠, 4♦, 4♥, 9♣.

  Straight Flush (стрит-флеш)

  Стрит-флеш – це ускладнена версія звичайного флешу. Щоб комбінація відбулася, карти у роздачі мають не лише бути однієї масті, але й розташовуватись послідовно. У разі якщо стрит-флеш дістанеться кільком гравцям, переможцем стане той, чия старша карта буде вищою. Якщо старшинство всіх карт виявиться однаковим, виграш буде розділений між двома гравцями. Як і у звичайному флеші, туз може бути як найвищою, так і найнижчою картою.

  Приклади комбінацій, що містять стрит-флеш:

  • Q♥, J♥, 10♥, 9♥, 8♥;
  • 5♦, 4♦, 3♦, 2♦, A♦;
  • J♥, 10♥, 9♥, 8♥, 7♥.

  Royal Flush (роял-флеш)

  Найсильнішою комбінацією в покері є Royal Flush. Зібрати її дуже складно, проте той, кому пощастить це зробити, точно піде додому з призом. У стрит-флеш входить п'ять карт однієї масті рангом від десятки до туза. Шанс, що така комбінація випаде кільком гравцям одночасно, примарно низький, тому щасливчик, який її збере, з ймовірністю 99,9% стане переможцем.

  Приклади комбінацій, що містять Royal Flush:

  • A♠, K♠, Q♠, J♠, 10♠;
  • A♥, K♥, Q♥, J♥, 10♥;
  • A♣, K♣, Q♣, J♣, 10♣.

  High Card (старша карта)

  Якщо в результаті роздачі ні у кого на руках не виявиться перерахованих комбінацій, виграш дістанеться гравцю, у якого опиниться карта найвищого номіналу.

  Варіації комбінацій у покері

  Перераховані комбінації є звичними для оригінальної гри в покер, однак для різних варіацій цієї гри вони можуть відрізнятися. Найпоширенішим різновидом покеру є холдем. У ньому використовуються комбінації за старшинством. Тобто перемагає той гравець, у роздачі якого карти будуть вищими. Такий принцип застосовується і в інших іграх, наприклад у семикартковому стаді та дро-покері.

  У деяких розвагах виграшними є карти не з найвищим номіналом, а з найнижчим. Такі комбінації називаються «від туза до п'ятірки» та використовуються в іграх омаха і стад.

  Покер – це різноманітна гра, яка має багато варіацій. Тому, перш ніж сідати за стіл, необхідно детально вивчити правила окремої гри та дізнатися, які комбінації в ній вважаються виграшними.

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Актуально