25 січ

Топ 10 сервісів інтернет-еквайрингу для України

15:38 28 грудня 2021 1 207
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів : 0)

Безготівкова оплата через Інтернет – це можливість за лічені секунди переказати кошти у будь-який куточок земної кулі. Важко повірити, що ще декілька десятиліть тому все було інакше. Людям доводилося розраховуватися готівкою, а для перерахування коштів стояти довгі черги у банках. Інтернет-еквайринг полегшив життя навіть тим, хто ніколи не чув про це поняття. Перерахування через Інтернет використовують практично всі, хто має доступ до всесвітньої павутини. Про те, які послуги варто використовувати українцям для інтернет-еквайрингу, ми розповімо в матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey.

Топ 10 сервісів інтернет-еквайрингу для України
Зміст:

  Що таке інтернет-еквайринг, знає далеко не кожен українець. Навіть якщо врахувати, що технологія, яку позначає цей термін, давно узвичаїлася. Інтернет-еквайринг – це послуга, яка дає змогу приймати транзакції в мережі Інтернет із банківських карток або гаманців платіжних систем. Саме так сьогодні здійснює платежі більша частина дорослого населення країни. Це закономірно з огляду на зручність, що дає цей процес. У 21-му столітті готівкові розрахунки відійшли на другий план, тоді як інтернет-транзакції стають дедалі популярнішими.

  Для транзакцій в Інтернеті клієнту потрібно лише обрати послугу, відкрити сторінку платежу, ввести дані банківської картки та підтвердити оплату. Після цього кошти буде списано з його балансу, а на пошту прийде електронний чек із підтвердженням оплати. Водночас одержувач повинен прийняти цю оплату.

  Підтвердження транзакцій в Інтернеті відбувається завдяки спеціальним сервісам. Вони дбають про те, щоб зробити процес приймання платежів максимально швидким та безпечним. Про десятку найкращих сервісів для інтернет-еквайрингу в Україні GamblerKey розповість у цьому матеріалі.

  Interkassa

  Interkassa – це сучасний сервіс, який завдяки мультивалютності дає клієнтам змогу приймати платежі з будь-якої точки світу. Для керування отриманими коштами тут достатньо створити особистий кабінет. Гроші можна вивести на картку будь-якого банку або перевести на гаманець платіжних систем. Сервіс співпрацює з найпопулярнішими електронними гаманцями, завдяки цьому проведення транзакцій не викличе проблем ні у покупця, ні у продавця. Також Interkassa дає змогу клієнтам робити масові виплати. Виведення коштів тут займає лише кілька хвилин. Якщо ж надходження приходять часто, клієнт може налаштувати автовиведення та отримувати на банківський рахунок платежі наступного дня після того, як вони з'являться на сервісі.

  EasyPay

  EasyPay – це один із найпопулярніших сервісів для інтернет-еквайрингу в Україні. Завдяки йому можна легко контролювати процес приймання грошей із банківських карток або гаманців платіжних систем. Клієнти, які використовують EasyPay, можуть додати на свій сайт його інтерфейс, який допоможе покупцям здійснити оплату послуги чи товару. Переказати гроші на сервіс можна через банківські картки Visa та MasterCard, гаманці у популярних платіжних системах, операторів мобільного зв'язку або платіжні термінали. До переваг EasyPay можна віднести його багатофункціональність, вигідні умови співпраці, різноманітність схем приймання платежів, цілодобову систему підтримки та можливість консультації з IT-фахівцем. Після створення особистого кабінету на сервері клієнт зможе керувати платежами, конструювати кнопки для оплати, контролювати рахунки, налаштовувати права доступу та вести звітність.

  Portmone.com

  Portomone.com – це ще один багатофункціональний сервіс, який надає послуги з приймання онлайн-платежів. Особливо корисним цей ресурс буде для представників малого, середнього та великого бізнесу, банків, страхових та кредитних компаній, комунальних підприємств та державних структур. Щоб скористатися послугами сервісу, достатньо пройти процес реєстрації та створити особистий кабінет. Portmone.com автоматично прийматиме оплати на рахунок клієнта та подбає про їх захист від втручання третіх осіб. Завдяки зручності ресурсу користувачі можуть значно збільшити кількість клієнтів на своєму сайті. Серед основних його переваг: зручне та швидке підключення, гнучкість тарифів, цілодобова онлайн-підтримка та своєчасне зарахування коштів. До списку методів оплати, які підтримує Portmone.com, входять банківські картки Visa, Visa Checkout, MasterCard, а також гаманці у Google Pay, Apple Pay, «Приват24» та «Простір».

  LiqPay

  LiqPay займає передові позиції на ринку інтернет-еквайрингу в Україні. Він підкуповує клієнтів швидким та оптимізованим процесингом, який дає змогу моментально приймати платежі. Офіційний сайт і мобільний додаток сервісу мають зручний інтерфейс, розібратися у функціоналі якого буде не важко. Приймати платежі можна з найпопулярніших гаманців, зокрема PtivatPay, Apple Pay, Google Pay, Face Pay24. Сервіс надасть клієнтам вашого сайту безліч інструментів для зручності оплати рахунків. Їм не доведеться переходити на платіжну сторінку, оскільки здійснити транзакцію можна буде одразу на ресурсі. Також LiqPay дає можливість оформити підписку, після чого кошти будуть списуватись автоматично в один і той же день місяця. Серед інших переваг, які клієнт сервісу може надати покупцям: оплата за QR-кодом, оплата готівкою, оплата за токеном, поділ платежу та захищена оплата.

  Platon

  Platon – це сервіс для інтернет-еквайрингу, на якому умови приймання платежів сподобаються власникам бізнесу. Почати можна з того, що за обороту від 100 000 гривень на місяць та щомісячної сплати абонентського тарифу у розмірі 1000 гривень із транзакцій користувача не зніматиметься комісія. Серед інших інструментів, які можуть отримати власники бізнесу: модулі для CMS, підключення за API та можливість приймати оплату з банківських карток у додатку для мобільних на системі Android та iOS. Підключення платіжної системи Platon до сайту не займає багато часу. Достатньо виконати декілька кроків з інтеграції, які представлені у розділі «Документація» на офіційному сайті сервісу. А у разі проблем із підключенням впоратися з ними допоможуть фахівці Platon. Ще однією перевагою платформи є партнерські відносини з провідними банками України, серед яких «Приват24», «Альфа-Банк», «Ощадбанк» і «Райффайзен Банк Аваль».

  ConcordPay

  До найзручніших сервісів для інтернет-еквайрингу належить і ConcordPay. Цей метод дає змогу клієнтам приймати онлайн-платежі як в особистому кабінеті на сайті, так і в мобільному додатку. Підключення ConcordPay буде інтуїтивно зрозумілим кожному користувачеві та займатиме не більше одного дня. Власникам бізнесу та їхнім покупцям сервіс пропонує великий набір інструментів, який зробить процес транзакцій максимально гнучким. Наприклад, тут є функція регулярних платежів, яка допоможе своєчасно отримувати кошти від користувачів. Окрім цього, оплату можна поділити на кілька частин, що значно спростить процес розрахунку. Переказати кошти на ConcordPay можуть власники банківських карток Visa та MasterCard з усіх куточків світу. Гроші швидко опиняться на рахунку отримувача та автоматично будуть переведені в гривню. Контролювати платежі, аналізувати продажі та вести звітність можна в особистому кабінеті. Ба більше, одночасно можна працювати з кількома проєктами і до того ж не змінювати профілі. Ще однією перевагою ConcordPay є її висока безпека. Також за використання сервісу клієнтам не доведеться платити абонентську плату та додаткову комісію.

  Fondy

  Fondy також не відстає від конкурентів та пропонує клієнтам зручні інструменти для приймання платежів. Сервіс співпрацює з банківськими картками Visa, MasterCard і «Простір», а також електронними гаманцями Apple Pay і Google Pay. Тому покупцям, які скористаються одним із цих методів, не важко буде переказати гроші продавцю. Також здійснити оплату на Fondy можна готівкою через платіжний термінал. Інформація про всі транзакції зберігатиметься в особистому кабінеті користувача сервісу. Зараховані кошти можна швидко вивести на основний рахунок, перевести партнерам або за необхідності здійснити повернення. Також на Fondy зберігається статистика оплат та дані про платіжні звички користувачів.

  WayForPay

  WayForPay – це прогресивна платформа для приймання онлайн-платежів, яка регулярно радує клієнтів вигідними акціями. Наприклад, зараз на порталі є можливість знизити комісію за транзакції лише до 1,6%. Для цього потрібно зареєструватися на ресурсі в період між 10.12.2021 та 10.01.2022. Створення облікового запису на платформі займає лише кілька хвилин. Воно інтуїтивно зрозуміле, тому новачкам не доведеться звертатися до менеджерів по консультацію. Якщо ж така потреба все ж з’явиться, на допомогу прийде служба підтримки, яка цілодобово відповідає на запитання клієнтів. На сервісі є готові платіжні рішення для різних категорій користувачів. Наприклад, власників онлайн- та офлайн-бізнесу, ресторанів та кафе, туристичних компаній, організаторів заходів кредитних організацій, тренерів, служб доставлення, таксі, маркетплейсів та навіть фрилансерів. WayForPay дає змогу клієнтам приймати платежі з найпопулярніших методів, серед яких банківські картки Visa та MasterCard, Google Pay, «Приват24», Apple Pay та термінали для оплати готівкою.

  PayPro Global

  PayPro Global – це найпопулярніший міжнародний сервіс для рішень у сфері електронної комерції. Серед іншого він пропонує можливість швидко приймати платежі з будь-якої точки світу, зокрема й з України. Він співпрацює з багатьма популярними методами проведення транзакцій, серед яких банківські картки Visa та MasterCard, а також платіжна система WebMoney. Власникам бізнесу PayPro Global пропонує зручну інтеграцію на їхній сайт та інструменти для приймання платежів. Під’єднати платформу можна також до вебінарів, розсилок, чат-ботів, Google Drive та інших систем. Налаштувати інтеграцію PayPro Global допомагають готові шаблони сценаріїв. Однак користувачі можуть піти іншим шляхом та створити власний сценарій у спеціальному конструкторі.

  Єдина Каса

  Єдина Каса – простий та зручний сервіс для здійснення платежів в Інтернеті. Серед його основних переваг – мультивалютність, що дає змогу приймати платежі з різних точок світу. Власники бізнесу можуть інтегрувати сервіс на сайт, після чого клієнти зможуть у кілька кліків переказувати гроші електронною поштою, за номером телефону, через систему SWIFT, картки Visa та MasterCard, а також платіжні системи. Відстежувати транзакції можна в особистому кабінеті. Тут вказані актуальний баланс, статистика платежів, шаблони виведення та історія операцій. Також ресурс має зручний мобільний додаток, за допомогою якого керувати фінансами буде ще простіше.

  Чому варто користуватися інтернет-еквайрингом

  Основна перевага інтернет-еквайрингу полягає у зручності цього процесу. Продавець отримує кошти від покупця відразу після оплати і може вивести їх за допомогою будь-якого платіжного методу. Також користуватися сервісами для приймання оплати варто з міркувань безпеки. Кожна з представлених платформ гарантує клієнтам високий захист особистих даних.

  До решти переваг сервісів для інтернет-еквайрингу можна віднести:

  • можливість оплати в декілька кліків;
  • робота 24/7, завдяки якій отримати оплату можна у будь-який час доби та на вихідних;
  • готові вирішення для власників бізнесу;
  • підвищення конверсії;
  • великий перелік послуг, у яких можна використовувати інтернет-еквайринг.

  Недоліки сервісів для інтернет-еквайрингу

  Попри безліч переваг сервіси для інтернет-еквайрингу мають слабкі сторони, які можуть відштовхнути деяких людей від використання такого способу отримання платежів.

  Насамперед це стосується користувачів, які не довіряють вебсайтам і вважають за краще розраховуватися готівкою. Зарахування грошей перед можливістю побачити покупку на власні очі може наштовхнути їх на думку, що такий сайт є шахрайським. Щоб уникнути цього, власникам магазинів краще додавати можливість альтернативної оплати під час отримання товару.

  Також є ймовірність, що сервіс для інтернет-еквайрингу на якийсь час дасть збій, через що покупці не зможуть оплатити послугу або товар. Це може негативно вплинути на загальний обсяг продажу.

  І все ж таки ці недоліки є незначними та не перевищують всі переваги, які надає використання серверів для інтернет-еквайрингу. Тому власникам бізнесу варто скористатися одним із наведених вище сервісів, щоб зробити оплату послуг на їхньому сайті якомога зручнішою.

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі
  • nbm
   Полезная статья, как раз думал какой лучше севрис выбрать для фриланаса) Теперь остановлюсь на WayForPay.

  Актуально