25 січ

Флеш-рояль у покері

09:29 30 листопада 2021 1 218
Автор: Ярослав Мовчан
9.5 (Голосів : 1)

Флеш-рояль – це головна та найвідоміша комбінація в покері. Сформувати її дуже складно, проте якщо це вдасться, гравець напевне вийде з гри переможцем. У матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey ми докладно розповімо про цю комбінацію.

Флеш-рояль у покері
Зміст:

  У класичному покері є десять комбінацій, які за певних умов можуть принести виграш. Однак лише одна з них є гарантією того, що гравець, який її сформує, забере собі загальний банк. Йдеться про флеш-рояль – головну комбінацію в покері. Вона випадає настільки рідко, що ймовірність її одночасної появи у декількох гемблерів практично дорівнює нулю. Тому кожен азартний гравець бажає зібрати за столом покеру саме цю комбінацію.

  У матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey ми докладно розповімо про комбінацію флеш-рояль. Розглянемо карти, які до неї входять, а також шанси її зібрати.

  Які карти входять до комбінації флеш-рояль

  У покері є три різновиди комбінації флеш, які відрізняються за рангом. Найслабшою є звичайний флеш, до якого входить п'ять карт однієї масті. Вони не обов’язково мають розташовуватися послідовно, що полегшує завдання гемблеру. Гравець із такою комбінацією переможе суперників, у яких на руках старша карта, пара, дві пари, три пари чи стрит. Однак він нічого не зможе протиставити гемблерам, які зберуть фул-хаус, каре, стрит-флеш та флеш-рояль.

  Стрит-флеш – це куди більша гарантія успіху, оскільки вищим за цю комбінацію може бути лише безпосередньо флеш-рояль, який випадає дуже рідко. Вона складається з п'яти карток однієї масті з послідовними номіналами. Наприклад: Q♦, J♦, 10♦, 9♦, 8♦.

  Флеш-рояль – це найбільша комбінація у покері, яка б'є всі інші руки. Перемога не дістанеться гравцеві з флеш-роялем лише у разі, якщо у його суперників буде така сама комбінація. Однак такий результат є майже неможливим, і навіть у такому разі банк буде поділено між двома гемблерами.

  Флеш-рояль складається з п'яти карт однакової масті, які розміщуються послідовно. Від стрит-флешу цю комбінацію відрізняє те, що в ній беруть участь карти лише найвищого номіналу. Оскільки в картах є чотири масті, флеш-рояль також може потрапити до чотирьох різних варіацій. У ньому мають бути десятки, валет, дама, король і туз.

  Яка ймовірність сформувати флеш-рояль

  Флеш-рояль – це складна комбінація карт, яка випадає дуже рідко. Про випадіння п'яти послідовних карт високої масті та одного номіналу мріють не лише любителі, а й професійні гравці у покер. Це підтверджує процент ймовірності випадання комбінації. Навіть якщо після роздачі у гемблера на руках опиниться дві карти, які можуть увійти у флеш-рояль, шанси на те, що наступні три карти виявляться потрібними, становлять лише 0,0008%.

  Через настільки низьку ймовірність формування комбінації гравець, який її збере, на 99,9%, стане переможцем роздачі та володарем виграшу. Випадіння флеш-роялю в одного з учасників гри мінімізує виникнення спірних ситуацій. Оскільки у двох гравців одночасно така комбінація майже не може з'явитися.

  Що робити гравцеві, якщо йому попався флеш-рояль

  Якщо гемблеру вдалося сформувати флеш-рояль, він із великою ймовірністю стане переможцем. Однак поки гра не закінчиться, йому потрібно дотримуватися правильної моделі поведінки, щоб суперники не запідозрили наявності у нього на руках головної комбінації.

  Важливо пам'ятати, що завдання гравця з флеш-роялем – довести гру до розкриття карт. Тому варто дотримуватися таких дій:

  • збільшити ставку на адекватну суму;
  • грати не надто агресивно, інакше суперники зможуть запідозрити наявність у гравця великої комбінації;
  • зробити все, щоб суперники не пасували.

  Доведення гри до абсолютної перемоги багато в чому залежить від навичок гравця, оскільки важливу роль відіграє психологія. Гемблеру одночасно потрібно подбати про те, щоб його виграш був якомога більшим, а також звести до мінімуму підозри суперників у тому, що у нього на руках флеш-рояль.

  Це важке завдання, тож новачки не завжди зможуть отримати великий банк навіть у разі, якщо у них склався флеш-рояль.

  Упіймати флеш-рояль під час гри в покер – справжній успіх, який може дістатися лише обраним. Тож, щоб не проґавити цю можливість, потрібно проявити грамотність і самовладання. Це допоможе гравцеві закінчити раунд із великим виграшем у кишені.

  Читайте також: Правила блекджека

  Оцініть:

  9.5 (Голосів: 1)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі
  • Александра
   Надо быть настоящим счастливчиком, чтобы поймать эту комбинацию. Играю в покер уже несколько лет, но максимум, что получалось собрать – Стрит🙄

  Актуально