7 груд

Донат Алертс: як налаштувати та вивести гроші

12:17 19 листопада 2021 0 90
Автор: Ярослав Мовчан
0 (Голосів : 0)

Донат Алертс – це великий російський сервіс, завдяки якому стримери можуть монетизувати свої трансляції. На це впливають донати, які відправляють глядачі. Іноді це символічні суми, але у деяких випадках суми пожертв досягають значних розмірів. Про те, як налаштувати сервіс Донат Алертс, здійснити донат та вивести кошти, ми розповімо у матеріалі GamblerKey.

Донат Алертс: як налаштувати та вивести гроші
Зміст:

  Сьогодні донати – це важлива частина будь-якого стриму. Саме з пожертв глядачів стримери заробляють основний прибуток, який дає їм змогу і надалі тішити публіку контентом. Однак не всі знають, як працює система донатів і які послуги слід використовувати для таких платежів.

  Сайти, які допоможуть глядачам зробити донат на рахунок улюбленого стримера, легко відшукати в Інтернеті. Це відомі платформи DESTREAM, DonateLab, Donatty та KingDonate. Однак найбільшою популярністю серед мешканців СНД користується сервіс Donate Alerts. Його аудиторія перевищує позначку у 2,6 млн осіб, серед яких присутні як стримери, так і їхні глядачі. У матеріалі на інформаційному ресурсі GamblerKey ми докладно розповімо про принципи роботи цього сервісу, а також надамо інструкцію щодо пожертв та виведення грошей.

  Донат Алертс: особливості роботи та переваги сервісу

  Сервіс Донат Алертс, або DonationAlerts, був розроблений та запущений у 2015 році російським програмістом Сергієм Трифоновим. У перші роки він працював лише з великими відеохостингами Youtube, Twitch та Hitbox. Однак, після того як у 2017 році власником платформи стала компанія VK, вона стала доступна також у соціальних мережах «ВКонтакті» та «Однокласники».

  Донат Алертс швидко заробив популярність і в короткий термін став сервісом для донатів, що має найбільший попит на території СНД. Стримерам вигідно використовувати саме цю платформу, оскільки тут вони отримують низку переваг. Наприклад, мають особистий рекламний кабінет, який допомагає їм отримувати контракти з рекламодавцями всередині облікового запису на DonationAlerts.

  Користувачам також зручно використовувати Донат Алертс для транзакцій. До переваг, які вони отримують на цьому сервісі, входять:

  • можливість використовувати портал без необхідності завантаження додаткових програм;
  • можливість побачити під час трансляції своє ім'я та перераховану суму на екрані стримера;
  • повідомлення про донат з’являється на екрані стримера одразу після того, як користувач вносить оплату;
  • зручна панель керування, яка дасть змогу швидко здійснити донат;
  • можливість здійснювати транзакції завдяки популярним в СНД платіжним методам;
  • високий рівень безпеки. Реквізити користувача надійно захищені від доступу третіх осіб;
  • підтримка акаунтів платіжних систем WebMoney, PayPal, Qiwi, Yandex.Money та VK Pay.

  Чи варто завантажувати Донат Алертс

  Донат Алертс має досить зручний вебсайт. У користувачів не виникне проблем під час його використання, а реєстрація займатиме лічені хвилини. Однак, щоб дивитися трансляції улюблених стримерів було ще зручніше, розробники сервісу додали також додаток Донат Алертс.

  Завдяки йому користувачі отримують швидкий доступ до всіх відео, які проходитимуть у реальному часі на сервісах «ВКонтакті», «Однокласники», Twitch та Youtube. Також у додатку відображається вся інформація про оновлення, які отримує сайт.

  Завантажити Донат Алертс можна на офіційному сайті майданчика. Це можуть зробити користувачі мобільних пристроїв на системах Android та iOS або ПК на системі Windows. Завантаження та встановлення займуть не більше кількох хвилин. Це абсолютно безкоштовна операція, водночас користувачам не доведеться постійно дивитися набридливі рекламні ролики.

  Стримери також не помиляться, якщо зроблять вибір на користь Донат Алертс. Його не доведеться довго налаштовувати, а прямі трансляції вестимуться з двох камер одночасно. Це позбавить стримерів необхідності постійно перемикатися між трансляцією ігор та програмою. Повідомлення про донати також надходитимуть у реальному часі й одразу ж з’являтимуться на екрані.

  Як налаштувати Донат Алертс

  Щоб отримати можливість проводити донати та записувати трансляції на сервісі Донат Алертс, необхідно створити обліковий запис на офіційному сайті. Зробити це досить легко. Після переходу на портал потрібно натиснути на кнопку «Почати використовувати», яка розташована на головній сторінці.

  У вікні, що відкриється, слід обрати найзручнішу платформу для ведення стримів. Натиснувши на іконку одного з представлених сайтів, користувачі автоматично прив'яжуть до нього Донат Алертс.

  У наступному вікні користувачам буде запропоновано ввести ім'я, яке вони бажають використовувати під час проведення та перегляду трансляцій. Наостанок залишається підтвердити ознайомлення з умовами надання послуг та політикою конфіденційності і натиснути кнопку «Зареєструватися».

  Після створення облікового запису на офіційному сайті Донат Алертс стримерам необхідно зайнятися його налаштуванням. Тут є багато вкладок, розібратися з якими вийде в процесі використання порталу. На першому етапі користувачам варто відкрити підрозділ «Оповіщення», який розміщений у розділі «Віджети», та налаштувати донат. Тут їм доведеться виконати такий ланцюжок дій:

  • зайти у вкладку «Основні налаштування»;
  • обрати варіацію за замовчуванням;
  • придумати назву варіації та вказати її у відповідному полі;
  • вказати групу для варіації;
  • обрати один із типів донатів: платні повідомлення, спонсорство або передплата;
  • визначити умови, за яких донати з'являться на екрані під час стриму;
  • завдяки спеціальній шкалі налаштувати тривалість зображення доната на екрані;
  • зберегти налаштування.

  Наступний крок – налаштувати оформлення донату для зображення на екрані. Зробити це можна завдяки кнопкам «Зображення», «Вигляд», «Звук», «Текст» та «Додатково».

  На сайті Донат Алертс наявні шаблони зовнішнього вигляду донату, зображень, що його супроводжуватимуть, закадрових звуків та шрифтів тексту. Користувачам потрібно обрати варіанти, що сподобалися, й після цього зберегти налаштування.

  Налаштування донату на сервісі Донат Алертс

  Щоб користувачі могли надсилати пожертвування, стримеру потрібно додати посилання на донат під відео з трансляцією. Це проста процедура, яка складається з таких дій:

  • додати джерело «Браузер» у вкладці зі стримом та вказати його назву;
  • у вікні, яке відкриється, знайти поле «Адреса URL» та вписати в ньому посилання на оповіщення про донат з особистого кабінету на сервісі;
  • відкрити вкладку «Оповіщення»;
  • поряд із потрібною групою обрати команду «Показати посилання для вбудовування»;
  • скопіювати посилання та додати його до OBS.

  Дещо складніше додати посилання на донат стримерам, які використовують для трансляцій платформу Twitch. Тут їм доведеться сформувати банер під відео. Це робиться в такий спосіб:

  • на каналі Twitch обрати вкладку «Редагувати панель»;
  • натиснути на значок «+»;
  • обрати команду «Додати текст або панель із малюнком»;
  • у рядку «Назва панелі» написати слово, яке допоможе користувачам зрозуміти, що тут можна зробити донат;
  • скопіювати посилання для переходу до донату з Донат Алертс;
  • відкрити вкладку надсилання повідомлень;
  • скопіювати вміст поля «Основне посилання»;
  • вставити посилання у поле «Посилання зображень»;
  • натиснути «Надіслати».

  Після здійснення цих дій під відеотрансляцією з'явиться банер із посиланням на сторінку для донатів.

  Як вивести гроші з Донат Алертс

  Користувачі Донат Алертс можуть легко вивести зароблені під час трансляцій гроші на банківські картки Visa та MasterCard, електронні гаманці WebMoney, Qiwi, Yandex.Money та PayPal або мобільні рахунки.

  Для цього потрібно перейти у вкладку «Мої виплати», обрати бажаний платіжний метод, вказати номер гаманця, телефону чи банківської картки, ввести суму виведення та підтвердити операцію.

  Також на сайті DonationAlerts є можливість автоматизувати виведення коштів. Для цього у вкладці «Мої виплати» слід вказати частоту виплат, платіжний метод, номер картки, гаманця або телефону та зберегти налаштування.

  Донат Алертс – це найзручніший сервіс донатів для стримерів та глядачів із СНД. Розібратися в його налаштуваннях досить легко, а завдяки багатофункціональності з внеском донатів і виведенням коштів не виникне труднощів.

  Оцініть:

  0 (Голосів: 0)
  Джерело: https://gamblerkey.com.ua/

  Кращі казино онлайн

  Коментарі

  Коментарі

  Актуально